Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SadaM666

[szukam] Serwera Dedykowanego Na Windowsie Lub Vps

Polecane posty

Witam,

 

 

Poszukuję maszyny na systemie operacyjnym Windows . Chciałbym tam uruchomić mały program skanujący 2 serwery gier .

Jest to program służący do wykrywania oszustów na serwerach . Nie bedę pisał jego wymagań bo są bardzo minimalne ( zajmóje około 20 MB ram ) . Nie mam zbyt wiele pieniędzy ani nie opłaca mi się kupywać osobnego serwera lub vps tylko pod ten program , dlatego też chciałbym dokładać się do serwera za hostowanie tego programu . Niestety nie mogę zbyt dużo zaoferować :)

 

 

Kontakt :

gg: 6409853

email : sadam[małpa]op.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak... 15 € na miesiąc + 19 opłata instalacyjna :) Musiałbym wziąć odrazu na rok . nie mam 45 zł na miesiąc więc prosze mi nie wysylać ofert firm bo już je przegladałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

to czego oczekujesz? taniej raczej nie będzie, chyba, że w USA z tragedia pingami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd źle sformułowałem temat ale sens swojej wypowiedzi uchwyciłem w zdaniu :

 

 

Nie mam zbyt wiele pieniędzy ani nie opłaca mi się kupywać osobnego serwera lub vps tylko pod ten program , dlatego też chciałbym dokładać się do serwera za hostowanie tego programu . Niestety nie mogę zbyt dużo zaoferować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×