Skocz do zawartości
Majdan

Najtańsze Domeny .pl

Polecane posty

Witam!

Planuję zakup kilku domen .pl.

Ostatnio pojawiły się nowe promocje w nazwa.pl, home.pl, az.pl, itp.

Ale z tego co wiem to po opłaceniu pierwszego roku jesteśmy zobowiązani przez jakiś okres normalnie płacić.

 

Domeny chcę jak najszybciej przenieść do innego providera i chcę wiedzieć gdzie najtaniej wyniesie mnie rejestracja.

 

Gdzie jest najopłacalniej?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak w nazwie czy home wezmiesz domene w promocji to tak szybko, a przede wszystkim - tak tanio sie nie przeniesiesz...

 

Wyslalem wiadomosc na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w VBIZ.PL ile wyniesie mnie najkrótszy okres po jakim muszę przenieść domenę (brutto) i ile będzie on trwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-) Przynajmniej nikt nie powie, ze robie natretna reklame :-).

 

Domeny z zasady rejestruje sie na okres roku lub wielokrotnosci.

 

Promocyjna rejestracja .pl w Vbiz.pl kosztuje 29.90 zł netto (promocja wakacyjna).

Rejestracje domen w Vbiz.pl odbywaja sie bez haczyków w regulaminach i ukrytych oplat.

 

Inaczej mowiac, domene mozna przeniesc od nas w dowolnym momencie (z zastrzezeniem standardowych procedur NASKowych).

 

Ale wierzymy, ze zarowno jakosc naszych uslug, jak i ceny przedluzen (85 zl netto) zachecaja do tego, aby tego nie robic :-).

 

Szczegolowa oferta:

http://www.vbiz.pl/domeny/

 

Regulamin promocji wakacyjnej "Hurtowe ceny na domeny" - bez haczykow:

http://www.vbiz.pl/domeny/promocja/hurtowe-regulamin/

 

W nawiazaniu do Twoich poprzednich tematow, mamy takze w ofercie domeny zagraniczne.

 

-- EDIT

 

O przepraszam, ceny mialy byc brutto :-). A wiec rejestracja 36,48 PLN, przedluzenie 103,70 PLN.

 

Tutaj szczegolowy cennik z cenami brutto:

http://www.vbiz.pl/domeny/vbiz.pl-domeny.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po roku płacenia 36,48 PLN mogę się wynieść do kogoś innego? I to jest zgodne "z zastrzezeniem standardowych procedur NASKowych"? Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze mozesz, choc bedziemy Cie zachecac do pozostania w Vbiz.pl :-). Po to jest promocja, abys zapoznal sie z nasza oferta i przekonal sie, ze warto zostac i przeniesc do nas reszte domen. Wychodzimy z zalozenia, ze nasza oferta broni sie sama i nie potrzebujemy dodatkowych obwarowan w regulaminie, aby zatrzymac klientow.

 

Dlaczego tak bardzo chcesz sie przeniesc gdzies indziej? :-).

 

Procedury NASK zakladaja (dotyczy domen polskich), ze ok. 3 tygodnie przed i po odnowieniu domeny nie mozna domeny transferowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda macie tanie przedłużenia, ale są inni tańsi.

 

Ale oferta naprawdę, naprawdę atrakcyjna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wiec :-). Przypuszczam, ze ci tansi nie maja z kolei tak tanich rejestracji, no na czyms zarabiac trzeba :-).

 

Osobiscie uwazam, ze osiagnelismy minimalna cene jaka da sie zaoferowac, zapewniajac jednoczesnie odpowiednia jakosc.

 

Jakie to firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wiadomosc. Tak jak sadzilem, firma, ktorej oferte otrzymalem oferuje wprawdzie nizsze ceny przedluzen, ale rejestruje domeny w tej samej cenie co przedluza (i pewnie do tego oszczedza na fakturach wysylanych mailem itp. - taki typowy low cost). To jest takie "albo albo" :-). Na czyms zarabiac trzeba.

 

Mimo wszystko jednak uwazam, ze przy warunkach jakie oferujemy, przy dobrych cenach rejestracji, braku ograniczen w regulaminach i kar umownych oraz przy stabilnosci uslug nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Cieszy mnie z reszta, ze Pan to potwierdza :-). To dla nas sygnal, ze kierunek jest dobry i ze klienci wola otrzymywac oferte, w ktorej nie sa uwiazani regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bezposrednio.

 

Rejestrujemy domeny za pośrednictwem naszego partnera - firmy DINFO SI (podobnie jak np. Kei.pl).

DINFO posiada już bezpośrednio dostęp do systemu NASK oraz systemu domen międzynarodowych Key Systems.

 

Mysle, ze dla naszych klientow partnerstwo szostej firmy z www.statystykidomen.pl oznacza gwarancje jakosci i stabilnosci uslug :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, transferow miedzy partnerami NASK to nie dotyczy (a jedynie samego NASK). Konsultowalem w miedzyczasie temat z naszym dzialem domen. Z reszta bylo tez ostatnio na forum.

 

Ta czesc mojej wiadomosci byla niepelna :-). [ale mimo wszystko wolalem uprzedzic niz mialoby sie okazac, ze nie uprzedzilem, a cos jest na rzeczy]

 

Takze nie ma tego typu ograniczenia ani ogolnie, ani w naszej ofercie :-). Ale to chyba tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×