Skocz do zawartości
thiefunny

Przekierowanie Domeny .pl Na Dnsy Servage Lub Dreamhost

Polecane posty

Witam!

 

Mam zarejestrowaną domenę .pl w home.pl [jest moim registrarem i chcę, aby tak zostało].

Ale hosting chcę wykupić w servage.net lub dreamhost.com [na home.pl nie starcza mi transferu].

Czy jest taka możliwość, aby przekierować domenę utrzymywaną w home.pl na serwery DNS servage lub dreamhost?

Nie mogę się tego doczytać w ichniejszych dokumentacjach [ledwo się łapię w nomenklaturze po polsku, a co dopiero po angielsku :)]. Od niedawna korzystam z profesjonalnego hostingu.

 

Uprzejmie proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Mikołaj Walanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w home ustawiasz dnsy na ns1.dreamhost.com i ns2.dreamhost.com i wszystko dziala :) no oczywiscie na DH podpinasz te domeny w panelu ;)

 

 

dzięki raz jeszcze, a korzystając z uprzejmości chciałbym również zapytać, czy poczta e-mail dobrze chodzi na dreamhoście [z tego co czytałem na servage'u raczej nie należy stawiać sobie kont pocztowych, bo przychodzi połowa maili nie mówiąc już o wysyłaniu czegośc [sMTP]]?

 

Pzdr.

Thiefunny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem problemów. Wszystko dochodzi. Tylko przy okazji trochę spamu ponieważ nie włączyłem przechwytywania jako że ostrzegają iż filtr jest bardzo agresywny. Muszę kiedyś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem problemów. Wszystko dochodzi. Tylko przy okazji trochę spamu ponieważ nie włączyłem przechwytywania jako że ostrzegają iż filtr jest bardzo agresywny. Muszę kiedyś sprawdzić.

 

aha, ok, dzięks!

 

Thiefunny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×