Skocz do zawartości
telemach

Gdzie Szybko I Tanio Domena Z Kontem Email ?

Polecane posty

Chodzi o domene .NET potrzeba to szybko zarejestrowac bez podawania numeru pesel, kolnierzyka itp. itd. i lojalki na niewiadomo jaki czas. Do konta konieczny jest adres email w domenie (bez udziwnien typu nazwa uzytkownika inna niz adres email lub domena). Najwazniejszy jest uptime i dostep przez POP3/SMTP. Milo by bylo gdyby byl tez webmail i wiecej jak 25 Mega pojemnosci. Myslalem nad godaddy ale nie dosc ze male te konta daja to troche dziwacznie to u nich wyglada.

 

niestety nazwa.pl ma kilka takich rzeczy ktore jak na ta chwila odstraszaja a poza tym chcialbym widziec jakas alternatywe

 

Myslalem tez ewentualnie nad jakims najtanszym hostingiem lecz chcialbym zeby koszta zamknely sie w 30zl za ten rok i 40-50 za kolejne bo to w koncu tylko ma byc na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

30-50 na rok razem z kontem e-mail? ee.. i webmail? i jakość do tego?

czyli chcesz płacić za domenę, reszta za darmo? raczej zapomnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na oko to cena przedluzenia samej domeny to 90-100 zl netto.

 

chyba na marsie, w godaddy chociazby domena kosztuje 9 dolcow rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdy razie, nie licz, że znajdziesz coś w takiej cenie z mailem i dodatkami.

 

juz znalazlem ale jak do tej pory byly to kiepskie oferty, jako ze na forum sa ludzie lepiej obeznani w temacie to moze ktos cos bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge zaproponowac domene *.net plus konto email (pojemnosc 73GB) w promocji za 29.9 zł za pierwszyy rok i 35.9zł za każdy następny (przy opłacie za 100lat z góry, 10 lat gratis).

 

Posiadamy darmowa infolinie 0800 dostepna dla naszych klientów 24h przez 365dni w roku (co 4lata robimy sobie 1dzień wolny od pracy). Mozna wybrać sobie jednego z 16 osobistyc h konsultantów (kolejne 15osób jest właśnie w trakcie szkolenia). W razie problemów z konfiguracją poczty możemy dojechać bezpłatnie do klienta (narazie tylko samochodem, ale od września planujemy zakupić także prywatny helikopter). W razie zainteresowania proszę o kontakt (UWAGA! Nie odbieram telefonu komórkowego, zawsze odrzucam połaczenia przychodzące i oddzwaniam na swój koszt- nawet o 3:16 w nocy. Proszę nie dzwonić z zastrzeżonego).

 

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jedyne wyjscie to domene kupic gdzies tanio za granica, w polsce wziac hosting za 10-12zl rocznie i wyjdzie rocznie jakies 35-40zl za www/ftp/poczte itp. itd.

 

nie wiem gdzie problem, skoro firmy kupuja domeny hurtowo po niskich cenach, same swiadcza rowniez uslugi poczty (rowniez i darmowe z reklamami) to w tym sektorze tez mozna zarobic, klient kupi domene na ktorej sie zarobi a przy okazji to darmowe konto bedzie juz bez reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

telemach ..ale po co ci domena, z której nie będziesz mógł prawie korzystać ("hosting za 10-12zł rocznie" to ścierwo)

 

nie rozumiem tego, co napisałeś na końcu.. czyli co.. ty kupujesz domenę, a usługodawca może sobie w tej domenie potem mejle sprzedawać? a jak nie przedłużysz domeny, to co? zresztą nie można sprzedawać nic w domenie, której się nie jest posiadaczem...

 

nie pojmuję logiki twojej wypowiedzi.. ludzie, pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak kategoria bardzo bogatych klientów, co kupują bardzo tanio i telemach własnie do nich należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemach ..ale po co ci domena, z której nie będziesz mógł prawie korzystać

 

 

po to zeby miec email w domenie a z adresu email sie korzysta bardzo czesto

 

("hosting za 10-12zł rocznie" to ścierwo)

 

ale za to dzialajace bezproblemowo 2gb scierwo, nie narzekam

 

nie rozumiem tego, co napisałeś na końcu.. czyli co.. ty kupujesz domenę, a usługodawca może sobie w tej domenie potem mejle sprzedawać? a jak nie przedłużysz domeny, to co? zresztą nie można sprzedawać nic w domenie, której się nie jest posiadaczem...

 

cos ci sie pokrecilo, napisalem ze uslugodawca moglby mi sprzedac domene ciut drozej ale za to dorzucic za darmo obsluge email w tejze domenie

 

niestety firmy nadal nie widza tego segmentu w ktorym ludzie maja dosc darmowych kont, nie potrzebuja hostingu za >100 rocznie a jedynie adres email w swojej domenie, bez reklam i z webmailem

 

obecnie najkorzystniej jest wlasnie osobno sobie kupic domene, potem najstanszy hosting i samemu sobie skonfigurowac adres email, webmail itp. itd.

 

oplata wyniesie do 40zl max. rocznie a zyskuje sie poza samym kontem email jeszcze inne uslugi

 

niestety jak widze na tym forum gnoi sie ludzi ktorzy nie potrzebuja wtopic iles tam kasy na hosting z ktorego nie beda korzystac a proba zalatwienia czegos zeby tylko miec email w domenie nazywana jest scierwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy do Gmaila można było podłączyć własną domenę? Jeśli tak to po co tworzyć usługę która ma na starcie konkurencję w postaci Googla. Z Googlem jeszcze nikt nie wygrał starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy do Gmaila można było podłączyć własną domenę? Jeśli tak to po co tworzyć usługę która ma na starcie konkurencję w postaci Googla. Z Googlem jeszcze nikt nie wygrał starcia.

 

tak tylko ze google sobie moze w kazdej chwili dolaczyc jakies pierdoly, robic statystyki z twoich emaili lub trzymac kopie na swoim serwerze jak dlugo im sie zachce a potem nie wiadomo co i jak, zreszta jak cos n

wali to kontakt z nimi nie jest tak latwy 

i szybki jak z polska firma ale zalezy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak cos n

wali to kontakt z nimi nie jest tak latwy

i szybki jak z polska firma ale zalezy co kto lubi

 

Microsoft również udostępnia darmową pocztę w Twojej domenie, tylko że oni dołączają reklamy Windowsa do maili. ;) A jeżeli zależy Ci na stabilności działania to myślę, że prędzej padnie Ci hosting za 12 złotych niż Google. Ja osobiście mam podpiętą jedną domenę do Google i jestem zadowolony.

zreszta jak cos n

niestety firmy nadal nie widza tego segmentu w ktorym ludzie maja dosc darmowych kont, nie potrzebuja hostingu za >100 rocznie a jedynie adres email w swojej domenie, bez reklam i z webmailem

Ja myślę, że widzą bo przecież są takie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędzej padnie Ci hosting za 12 złotych niż Google. Ja osobiście mam podpiętą jedną domenę do Google i jestem zadowolony.

 

za 12zl to jest promocja na rok, potem chca 96zl a firma nie jest mala co do padu to sie nie spodziewam natomiast w razie problemow juz znalazlem darmowy hosting bez reklam gdzie mozna podpiac wlasna domene, zmiana NS i w pare minut wszystko wstaje ponownie skonfigurowane tak jak ja chce a nie google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

telemach.. ależ firmy doskonale widzą klientów wśród użytkowników darmowców.. www.home.pl, www.iq.pl.. i setki, tysiące innych firm i ich dobre konta z supportem, bez spamu, syfu, reklam, z możliwością podpięcia domeny... tja.. tylko za to nie da się brać 10zł rocznie.. a 40-50 już tak.. do tego domena za drugie tyle i masz, co chcesz.. czemu tak "drogo"? bo tak.. bo trzeba na tym zarobić, a nie rozdawać za darmo.. takie życie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×