Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mishmash

HOSPES.PL - od niedawna dobry hosting

Polecane posty

do konta 300MB 5GB transferu - ŚREDNIO NA JEŻA

 

Nie blokuja ani pojemnosci serwera ani transferu.

Kupujesz najmniejsze konto a pojemnosc i transfer masz nieograniczony, jesli w jakims miesiacu potrzeba wiecej transferu lub pojemnosci konta, po prostu doplacasz a jesli nie potrzebne ci dodatkowe- transfer czy pojemnosc- po prostu masz konto w cenie malego konta.

A transfer i pojemnosc masz sprawdzane na biezaco i mozna podejrzec w panelku;)

Mi sie to wydaje elastyczne i fajne;)

Mi to pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: nie mówi się "oni" tylko "my" reklamując swój hosting

 

Jeżeli już klikasz na przycisk "odpowiedz" by napisać, że to nie Twój hosting

to sobie daruj - na tym forum takie gadki nie przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
No ja wiem, ale oni wlasnie maja cos takiego, ze nie blokuja ani pojemnosci serwera ani transferu.

 

Prawie wszędzie tak jest a jak nie to w większości. Brakuje transferu to dokupujesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna uwaga: nie mówi się "oni" tylko "my" reklamując swój hosting

 

Jeżeli już klikasz na przycisk "odpowiedz" by napisać, że to nie Twój hosting

to sobie daruj - na tym forum takie gadki nie przejdą  :)

 

??

Moj hosting? :shock:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma potrzebowała średniego kontka do obsługi biura i prostej strony WWW ale z jakimiś tam bazami;) Sama nie wiem o co chodzi do końca z tymi bazami ale niech będzie;) W każdym razie mieliśmy wiele kłopotów z porzednimi firmami hostingowymi więc szef zlecił mi wyszukanie czegoś nowego. Znalazłam info o hospes tutaj. Szef wreszcie zadowolony;) Z firmy hospes czesto do nas dzwonią i pytają, czy wszystko ok i czy nie potrzebujemy wsparcia:) - (bardzo mily gest i zainteresowanie klientem). Wszystko dziala bez zarzutu i bardzo sprawnie. Szef wreszcie czuje, że nie jest zostawiony sam ze swoim problemem internetowym. Stabilny serwer i fajny prosty z zaawansowanymi opcjami panel administracyjny;) Nawet nasza sekretarka go obsługuje:D Polecam. Bardzo fajni ludzie i fajny serwer. Dla firm to dobra opcja;)

 

A moj szef ciągle mnie chwali, że znalazłam cos wreszcie dobrego:D

 

Ufff, problem z szefem i jego humorami się skończyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie mieliśmy wiele kłopotów z porzednimi firmami hostingowymi więc szef zlecił mi wyszukanie czegoś nowego. Znalazłam info o hospes TUTAJ. Szef wreszcie zadowolony;) Z firmy hospes czesto do nas dzwonią i pytają, czy wszystko ok i czy nie potrzebujemy wsparcia:) - (bardzo mily gest i zainteresowanie klientem).

 

No nie, NOMINACJA do nagrody literackiej :brawo: brawo: brawo:

 

"panowie" z hospes jesli reklamujecie sie na takim cienkim Forum i szukacie tutaj Klientow, to faktycznie strzal w DZIESIATKE, czytelnikami tego Forum moze 2 razy do roku jest jakas Firma (calkiem przypadkowo, cudem niemal) a 99% to malolaci o ktorych NIE marzy zaden NIEmlodociany Operator hostingowy :!:

 

rewelacja, naprawde rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×