Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
br

Serwer Windows W Ue (300-400zł)

Polecane posty

Witam

 

Rozglądam się za serwerem Windows w Europie. Obecnie mam serwer w hetzner.de (ten najtańszy) i w zasadzie jestem z niego bardzo zadowolony, ale niestety nie oferują oni innych systemów niż Linux :/

 

Poszukuję czegoś w granica 300-400zł miesięcznie (lepiej 300 :)). Z tego co znalazłem najbardziej odpowiada mi opcja:

 

http://www.ovh.pl/produkty/superplan2007.xml

 

(odpowiedzieli mi, że można w razie potrzeby bez problemów przejść na SuperPlan+, czyli dołożyć GB RAM-u.)

 

Byłbym wdzięczny za komentarze - czy bardzo się sfrajerze kupując u nich? czy jest może jakaś sensowna alternatywa?

Poniżej uprzedzając pytania postarałem się sprecyzować z grubsza moje bonusowe wymagania:

 

Nie chce celerona ani nic takiego (najchętniej CoreDuo albo Opteron). Wolałbym jakiegoś polskiego pośrednika (nie lubię babrać się z tymi fakturkami wewnętrznymi itd...). Chciałbym, aby dorzucenie RAM-u było bezproblemowe. Koniecznie muszę mieć pełny backup (ok. 20gb) i najchętniej dodatkowo RAID-a. Wolałbym Windows Standard a nie WebEdition (ale to tylko taka moja zachcianka, obejdę się). Traffik 1TB powinien styknąć luźno.

 

Jeszcze sprawa supportu - wyczytałem tutaj, że w ovh.pl nie odpowiadają w weekendy i w nocy. Nie ma wtedy żadnego sposobu na zwrócenie się bezpośrednio do ovh.com? Od biedy skoro są RAID-y to może serwer uciągnie na jednym dysku przez weekend, gorzej jak się procek spali albo co, ale to się chyba znacznie rzadziej zdarza (choć nie znam się za bardzo). Może można kupić serwer po prostu w ovh.com? (nawet fakturki wewnętrzne bym zdzierżył :/) Ktoś próbował?

 

Z góry dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:lol: Witam, proponuje żebyś napisał do active24.pl żeby podali ci cene takiego dedyka jak ty chcesz, ja im dałem parametry i nawet powiem szczerze że cena nie była z nieba. Sprawdź ich bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna dostac budzetowy serwer (Pentium 4, maly dysk) ale z 3GB ramu i windowsem 2003, najlepiej aby mozna bylo kupic u polskiego posrednika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba jednak zrezygnuje z polskiego posrednika.

znacie moze jakies firmy gdzie mozna sobie dobrac podzespoly tak jak w layeredtech.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×