Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

Administrator Serwera, Dluzsza Wspolpraca.

Polecane posty

Witam.

Z gory dziekuje za oferty jakie jakis czas temu zostaly mi przedstawiony, gdy poszukiwalem odpowiedzi na pytania dotyczace administracji. Dzisiaj oficjalnie moge juz zamiescic to ogloszenie.

Poszukiwany administrator serwera (Root - professional z oferty Webtropia, w razie jakis probemow Hetzner Ds 7000).

Zadania:

Chce, aby byl zabezpieczony i zoptymalizowany do funkcji jakie bedzie pelnil.

Zawartosc serwera:

Portal, ktory bedzie wygladal w nastepujacy sposob: Trzon www.mtv.pl (bedzie troche mniej do ladowania), forum SMF, kilka pokoji chatowych, motyw spolecznosci (system dzialania - uproszczony My Space bez mozliwosci grzebania w HTML poki co), blogi.

Portal ma miec mozliwosc przyjecia maksymalna liczbe odwiedzin. Kazdy uzytkownik bedzie mial mozliwosc wykorzystania 10 mb na swoj profil.

Portal bedzie sie rozrastal na poczatku dosc szybko (duza akcja reklamowa finansowana z zewnatrz), takze planuje na poczatek nowego roku zakup kolejnego dedyka, ktory takze zostanie powierzony administratorowi.

System operacyjny dedyka zostanie wybrany glownie wg. opinii admina (serwer kupie pod koniec tego miesiaca).

Proponuje umowe o dzielo na czas nieokreslony (nie interesuje mnie placa za roboczogodzine), podpisana wstepnie na 2 miesiace (1 sierpnia - 9 pazdziernika) po czym zostanie podpisana druga. Taka procedura musi zostac zachowana, jako ze poczatkowo podpisze jako osoba prywatna, natomiast od pazdziernika jako firma.

Interesuje mnie dluzsza wspolpraca (minimum rok).

Poprosze o propozycje na e-mail : bartwilde@bartwilde.com , ewentualnie na PW na tym forum. Propozycje przyjmuje w formie oferty od firm, lub CV z oferta od osob prywatnych.

Nie przedstawiam stawek, jakie jestem w stanie zaproponowac. Kazdy admin zna swoja cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×