Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webmaniac

Instalacja Windows 2003 Enterprise Na Compaq Dl360

Polecane posty

witam serdecznie, co uczynić, by móc zainstalować windows 2003 enterprise na dyskach SCSI wpiętych do Compaq DL360 - zawsze gdy próbuję to uczynić wywala mi error z plikami stronicowania. Czy ma ktoś pomysły na rozwiązanie tego problemu i czy ktoś kiedyś już to robił? Czy są mi potrzebne sterowniki do kontrolera, skoro na FAT'cie instaluje się normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×