Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xnn

hosting i problemy z nim.... ( serv low-end? )

Polecane posty

Wlasnie... jestem administratorem/tworca pewnego skryptu... dziennie otrzymuje on okolo 28-35tys wyswietlen a zuzywa smiesznie mala liczbe bandwitchu ( 30-50 mb )... i tutaj pojawil sie moj problem... zuzywa malo bandwtichu ale duzo CPU.. jest to lista serveror pewnej znanej gry online... rozumiem... "pingowac" 100 serverow co 10 minut... czy to naprawde "tak" wiele? ( pingowac... wyslac zapytanie "a w zamian" otrzymac plik xml z informacjami o serverze ).. juz 2 webhosty wyrzucialy mnie wlasnie przez ten skrypt.. pierwszy byl linuxpl.com drugi farhosting.com... co mi polecacie?

kupno dedyka nie wchodzi w gre... w sumie strona na siebie zarabia ( w tamtym miesiacu 250$ z reklam google.. ) no ale wiadomo... na poczatku aby ta "kase" wybrac trzeba poczekac ze 3 miechy ( dojscie czeku + inkaso ).. myslalem o jakims tanim serverze low-end... jak myslicie.. spelni on swoje zadanie? jest sens stawiac na nim taki skrypt? i czy wogole "firmy" hostingowe ( oferujace tego typu servery ) akceptuja karte Visa Electron ( tylko do takiej mam dostep.. )

mozecie polecic jakas firme sprzedajaca low-endy?

 

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakąś dziwną ofertę.

http://www.serverpronto.com/compare.php

Najtańszy serwer za niecałe 30$ (setup 69$).

Cena nieco szokująca, ale po zobaczeniu parametrów sprzętu, a także limitów łączą można się zastanowić. Jednak dla takiego hostingu wygląda na całkiem niezły wybór, w szczególności, że cena jest o połowę niższa niż w layeredtech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×