Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

Lacza Hosteurope

Polecane posty

Witam, moze ktos wie, jakie maja lacza w Hosteurope bo ja znalazlem tylko opis, ze kazda szafa jest podlaczona do 1-2 giga lacza, nie znalazlem natomiast informacji o tym, jaka jest przepustowosc serwerowni na zewnatrz. Z gory dziekuje za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz to po co w innych watkach podniecasz sie jakie super lacza ma hosteurope i wszystkim polecasz ta serwerownie jako 'najlepsza'?

 

Z informacji na ich stronie wynika, ze maja polaczenia z:

- TeliaSonera,

- KPN Telecom,

- Deutsche Telecom AG,

- Pipex,

- DE-CIX.

 

Przy czym podejrzewam, ze tylko z DE-CIX'em (ew. jeszcze Pipex'em) maja polaczenie na poziomie 10Gbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wiem ze sa szybkie bo hostuje sie u nich, natomiast zastanawia mnie jak to wyglada w liczbach... Skoro Hetzner bodajze ma 47 giga (jezeli sie nie myle) to zastanawia mnie ile ma najwieksza serwerownia w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiem ze sa szybkie bo hostuje sie u nich, natomiast zastanawia mnie jak to wyglada w liczbach... Skoro Hetzner bodajze ma 47 giga (jezeli sie nie myle) to zastanawia mnie ile ma najwieksza serwerownia w Niemczech...
Skoro wg. informacji na ich stronie ich siec szkieletowa zbudowana jest w technologii 10GE to watpie, aby mieli wiecej Gbsp niz Hetzner :)

 

Poza tym skad ty bierzesz takie cuda jak 'najwieksza serwerownia w Niemczech'? Masz dostep do jakis statystyk czy 'wiesz, bo sie u nich hostujesz'? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies to maja napisane w ktorejs z zakladek, ale nie mowie o serwerowni w sensie serwerowni (bo najwieksza to chyba we Frankfurcie jest??) tylko serwerowni, jako serwerowni sprzedajacej dedyki... Jak znajde, podam linka. Ps. a wiesz moze gdzie jest najwieksza w europie?? (telecity redbus??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies to maja napisane w ktorejs z zakladek, ale nie mowie o serwerowni w sensie serwerowni (bo najwieksza to chyba we Frankfurcie jest??) tylko serwerowni, jako serwerowni sprzedajacej dedyki... Jak znajde, podam linka.
To, ze maja na stronie napisane, ze posiadaja najwieksza serwerownie o niczym nie swiadczy :)

 

Ps. a wiesz moze gdzie jest najwieksza w europie?? (telecity redbus??)
Nie wiem i szczerze mowiac specjalnie mnie to nie interesuje... Wielkosc nigdy nie byla dla mnie wyznacznikiem jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze maja na stronie napisane, ze posiadaja najwieksza serwerownie o niczym nie swiadczy ;)

 

Nie wiem i szczerze mowiac specjalnie mnie to nie interesuje... Wielkosc nigdy nie byla dla mnie wyznacznikiem jakosci :)

 

hehe, równie dobrze producent soku owocowego moze napisac ze w kartoniku 2 litrowym jest 5 litrow gratis, co jestoczywiscie kompletna bzdurą. Tak samo jak zaklinanie sie ze jest sie posiadaczem najwiekszej serwerowni. Moze i nie sa najwiekksi ale moj znajomy posiada u nich kilka VPsów, ja osobiscie kupuje sobie 1 lipca. Mam o nich bdb opinie i goraca ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×