Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LandyDef110

Domeny .tel - Gdzie Zarejestrować?

Polecane posty

Jak w temacie... Gdzie zarejestrować domenę .tel?

Niestety home.pl nie ma w ofercie i w najbliższym czasie nie przewiduje mieć...

Szkoda... :)

Z resztą dotyczy to praktycznie wszystkich ISP do których dzwoniłem/pisałem... :)

 

Z góry dzięki za wszelkie info w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

 

LandyDef110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TLD .tel bedzie dostepne dopiero w czwartym kwartale tego roku. Rezerwacji domen narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

 

Ciekawe, czy cała banda skomórkowionej dzieciarni od razu rzuci się na nie (i powstaną setki klonów stron typu "dzwonki.tel", "tapety.tel", "muzyczki.tel" i inne śmieci realnie mało związane z telekomunikacją, czy też będzie (oby) jakaś ROZSĄDNA weryfikacja profilu działalności firmy (moim zdaniem dobrze by było, bo jak nie będzie, to znowu z globalnej domeny branżowej zrobi się śmietnik)...

Dlaczego może być porządek przy rejestracji domen .mil czy .gov, a na innych nie???

To w końcu tez domeny branżowe... ;-)

Niestety jak na razie nie udało mi się niczego sensownego w tej sprawie wygooglować...

 

 

 

Dokladnie, zagladaj co jakis czas na operatora domeny *.tel - http://www.nic.tel/

 

 

Już od dawna jestem u nich zapisany i teoretycznie wszelkie info powinny przychodzić mailem...

Niestety jak do tej pory cisza... Dlatego szukałem alternatywnych źródeł informacji... Niestety jak widać wszędzie też jak w czeskim filmie... "nikt nic nie wie" :-)

 

W każdym razie dzięki za dobre chęci...

 

Pozdrawiam

 

LandyDef110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×