Skocz do zawartości
static

Serwer, Ale Co Z Linuxem

Polecane posty

Witam, posiadam serwis i około 50.000 wyświetleń strony dziennie. Mam wrażenie, że na obecnym planie taryfowym już mnie nie chcą (shared hosting), więc myślę o zmianie serwera na wirtualny. Sęk w tym, że to będzie moja pierwsza przeprowadzka, a z tego co się orientuję wymagana jest znajomość linuxa. Czy może ktoś polecić jakiś hosting z adminem, ew. jakiś manual do poczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

static chyba złego słownictwa użył.. właśnie shared to tak jakby wirtualny, a tu trzeba VPSa : ) heh też niby wirtualny, ale u nas te określenia trochę są pomylone (swego czasu o tym było gdzieś a propos Progreso heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no, shared hosting to chyba ten najprostszy, przynajmniej tak to się nazywa na hostgator.com ;)

W każdym razie moje zarobki miesięczne to ok. 1000zł przy jak wspomniałem niecałych 50k odsłon. Nie chciałbym wszystkiego na hosting wydawać, ale chciałbym się dowiedzieć jaki pakiet jest dla mnie odpowiedni. Jak szirok wspomniał, że ten najtańszy odpada, to kóry w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zglos sie do mnie na GG 1215859 ( musze spytac jaka baza, jaki CMS na stronie itp to postaram sie Tobie doradzic). albo napisz na maila jaroslaw.adamski@provps.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 1000zł przy jak wspomniałem niecałych 50k odsłon

Przepraszam za calkowitego off topa, ale zainteresowala mnie ta suma 1tys. za 50 tysiecy odslon... Czy ta suma na np. stronie, ktora ma powierzchnie google, oraz nalezy do jakiegos konsorcjum (dajmy na to adnet) jest normalna?? Tzn. mozna jej uzyc do wstepnych wyliczen budzetu?? Zakladajac jednoczesnie, ze serwis jest z tematyka calkiem przecietna (dajmy na to media). Ja zawsze do budzetu w przygotowaniach uzywalem kwoty 600 zlotych i nie wiem czy nie docenilem rynku reklamy w PL :P Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×