Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igloo

Webmaster Serwisu (html, Php, Mysql)

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję programisty PHP, MySQL, HTML, potrafiącego stworzyć system CMS.

 

Pytanie to kieruję do osób interesujących się sceną gry/gier multiplayer w stylu AA, Counter Strike, Enemy Territory, obojętnie. Chodzi tu o pomoc w rozwoju pewnego przedsięwzięcia gamingowego. Współpraca opierała by się na bazie przynależności do zespołu, pomocy w jego budowaniu, i możliwości zaistnienia w projekcie. To tyle co mogę powiedzieć na chwilę obecną.

 

Oferta jest aktualna od lipca br., tuż od wykonania desingu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt za pomocą e-maila (igloo@dtp.livenet.pl), gadu-gadu (4680481), nie odpowiadam na komentarze w temacie.

 

Pozdrawiam,

Igloo

 

// dopisałem mail, ale myślałem, że jest jednak w profilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(..) za pomocą e-maila, gadu-gadu (4680481), nie odpowiadam na komentarze w temacie.

 

Pozdrawiam,

Igloo

 

A gdzie mail Bo niewidzę ani w profilu ani tu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współpraca opierała by się na bazie przynależności do zespołu, pomocy w jego budowaniu, i możliwości zaistnienia w projekcie. To tyle co mogę powiedzieć na chwilę obecną.

Nie prościej byłoby napisać: PRACA W WOLONTARIACIE? To nie jest oferta pracy a współpracy w ramach hobbystycznego projektu. A reszta to zapewne tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prościej byłoby napisać: PRACA W WOLONTARIACIE? To nie jest oferta pracy a współpracy w ramach hobbystycznego projektu. A reszta to zapewne tajemnica...

 

Przepraszam, ale nie ma działu współpraca jako takiego na tym forum. Po drugie wynagrodzenie- które z owego "wolontariatu" miało by być nie jest rzeczą pewną (pomoc techniczna itp. dzięki sponsorom). Prosiłbym grzecznie, aby w miarę możliwości nie rozwijać tu o tym dyskusji, bo nie ma sensu :P A jeśli chodzi o tajemnice to po prostu, że więcej szczegółów napisać nie mogę (jak ktoś siedzi w temacie przeze mnie wspomnianym to może się akurat zainteresuje, a nie wszyscy muszą zaraz wiedzieć o co chodzi).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×