Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[szukam] Konto Shared Z łatwą Obsługą

Polecane posty

Witam,

 

Muszę ulokować jednego klienta na jakimś koncie. Wymagania: panel administrowania musi być maksymalnie prosty i user_friendly, ponieważ kontem będą zarządzać osoby nieobeznane z technicznym żargonem.

 

Co polecacie? Myślałem o nazwa.pl i iq.pl i ewentualnie progreso.pl (ale ich panel ma kilka utrudnień). Z racji panelu kei.pl odpada :P

 

Serwer musi być w Polsce. Cena ~300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro panel ma być prosty to na mój gust Nazwa.pl też odpada (ze względu na konieczność podziału przestrzeni). A jakie mniej więcej parametry konta są potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że panel nawza.pl jest banalnie prosty i przejżysty i cenowo też coś aktiv ma dobre parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

swego czasu mówiono, że panel home.pl jest dla "pani sekretarki", więc może u nich? heh tja.. wiem, że to home.. : )

nazwa.pl też ma śmieszny panel.. BOSS, możesz wpisać mój kod polecający jak zdecydujesz się na nazwa.pl : )

 

no i nazwa.pl ma fajny webmail :P

w sumie tylko dla webmaila kupiłem swego czasu nazwę.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak już się dzieli to się dzieli wszystko więc i wielkość każdej skrzynki pocztowej - takie dzielenie w dzieleniu, dla mnie przestrzeń powinna dopasowywać się elastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dla mnie przestrzeń powinna dopasowywać się elastycznie.

 

Tak to tylko w cPanelu Panu dopasują :P. Tylko sam panel jest zbyt rozbudowany jak na "nietechnicznych".

Wogole takie dzielenie przestrzeni to niepotrzebne utrudnienie dla klienta, bo ciagle musi sie zastanawiac ile dac na co i czy mu nie zabraknie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to tylko w cPanelu Panu dopasują :P . Tylko sam panel jest zbyt rozbudowany jak na "nietechnicznych".

Wogole takie dzielenie przestrzeni to niepotrzebne utrudnienie dla klienta, bo ciagle musi sie zastanawiac ile dac na co i czy mu nie zabraknie za tydzien.

Tak to dopasuja tylko w ERA :P Dokładnie to miałam na myśli. Jeżeli ktos potrzebuje wgrywać na serwer dodatkowe pliki, odbierać duże załączniki w mailach czy wogóle potrzebuje utworzyć kilka databaz czy kont e-mail to naprawdę w nazwa.pl będzie miał problem. Za każdym razem chcąc dodać nowe konto czy databazę będzie musiał zmniejszyć pozostałe aby ta nowa mogła się zmieścić. Co w momencie gdy nagle potrzebujemy wgrać kilka dużych plików a w między czasie wyczerpie się nam przestrzeń na pocztę - trzeba szybko kasowac pliki aby powiększyć skrzynkę lub odwrotnie: pomniejszyć skrzynkę żeby wgrać pliki. I tak w kółko. Albo gdy np mamy 3 puste 100MB skrzynki a nagle do jednej z nich będziemy mieli odebrać 3 maile z 50MB załącznikami. Gdyby nie było podziału przestrzeni i mielibyśmy ta całą wolną przestrzeń (te przykładowe 300MB) odebralibyśmy całą pocztę bez problemu. A tak odbierzemy 2 maile a 200Mb na pozostałych 2 kontach będzie się marnowało.

 

@BOSS Twój klient nie ma wymagań więc nazwa.pl wystarczy. Tym bardziej skoro jesteś ich klientem to zgarniesz za nr polecony dodatkowe punkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szkoda, że tylko jednorazowo :P już myślałem, że przez 3 lata uzbieram punkty na ipoda a tu lipa :P

To musisz bardziej skutecznie upychać klientą usługi NetArt a nie w kółko polecać Dreamhost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na siłę serwery NetArt też się dopasuje na miarę potrzeb szukającego a przynajmniej można je komuś wmówić (jeżeli sie nie zna) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×