Skocz do zawartości
Tomson

Kupie Serwer Dedykowany Do 350 Zl Prosze O Pomoc

Polecane posty

Witam serdecznie jest to moj 1 post wiec za ewentualne bledy przepraszam

 

A zatem zeby nie marnowac czasu na czytanie przedstawie swoje"wymagania" i czy wogole one sa do spelnienia

 

1. Lacze 100MB/s

2. Transfer miesieczny 2000-3000 GB

3. Ram 1.5 GB - 2.0 GB

4. System operacyjny suse ( 10.2 ) najlepiej bo spotkalem sie z hostingami ktore mi 10.1 wciskaly

 

to sa dla mnie najwazniejsze dane jesli jest ktos skory do pomocy bardzo chetnie przeczytam wasze propozycje najlepiej zeby byl polski hosting ale coz " w cuda nie wierze " a z webtropii sie wynosze bo nie moge wytrzymac z nimi i zaluje ze tam poszedlem.

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pl to naprawdę w tym wypadku jak napisałeś 'cud' do 350zł :P.

Net Direct, bądź Hetzner, z niemieckich.

Z amerykańskich LD, ale nie sądzę abyś był zainteresowany wynoszeniem się za ocean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś wspomniał w tej cenie i o takich parametrach to tylko hetzner.de

 

a tak btw. co takiego dzieje się w webtropi że sie wynosisz ? ( pytam bo mialem tam kupić serwer w niedługim czasie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak szybka odpowiedz a zatem ktos tu podal 2 niemiecki hosting serwerow - odpada niestety - opcja flat rate yto samo co na webtropii 1000 GB zmienianie reczne tak ? tylko ze np z webtropii rezygnuje poniewaz support jest do "bani" czekam nie raz kilka dni na odpowiedz, nastenie wspominana opcja flatrate przelaczanie lacz nie wiem jak innym ale mam tam 4 serwery i na zadnym ta opcja nie dziala mimo moich maili prosb o sprawdzenie co sie dzieje non stop to samo - milcza albo odpowiedz ze wszystko dziala poprawnie. Jesli chodzi o zagraniczne prosze o linki jakies jesli nie sprawiloby to klopotu wiekszego czyli o polskich zapomne a inne j "farmy" poszukam

 

Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za tak szybka odpowiedz a zatem ktos tu podal 2 niemiecki hosting serwerow - odpada niestety - opcja flat rate yto samo co na webtropii 1000 GB zmienianie reczne tak ? tylko ze np z webtropii rezygnuje poniewaz support jest do "bani" czekam nie raz kilka dni na odpowiedz, nastenie wspominana opcja flatrate przelaczanie lacz nie wiem jak innym ale mam tam 4 serwery i na zadnym ta opcja nie dziala mimo moich maili prosb o sprawdzenie co sie dzieje non stop to samo - milcza albo odpowiedz ze wszystko dziala poprawnie. Jesli chodzi o zagraniczne prosze o linki jakies jesli nie sprawiloby to klopotu wiekszego czyli o polskich zapomne a inne j "farmy" poszukam

 

Dziekuje z gory

 

musze sie zabezpieczyc jakos przed tym, zeby ktos kto placi 350 nie zuzyl im lacza za kilkatys... Po co przelaczac, zeby sobie "pod gore" robic. Lepiej milczec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zabezpieczyc jakos przed tym, zeby ktos kto placi 350 nie zuzyl im lacza za kilkatys... Po co przelaczac, zeby sobie "pod gore" robic. Lepiej milczec :P

 

Swiete slowa dlatego z nich rezygnuje... zlozylem za mowienie na 1 serwer netdirekt de moze tu wykarza sie wiekszym profesjonalizmem aczkolwiek to probne bedzie moze ktos zna ? i moze swoja opinie napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiete slowa dlatego z nich rezygnuje... zlozylem za mowienie na 1 serwer netdirekt de moze tu wykarza sie wiekszym profesjonalizmem aczkolwiek to probne bedzie moze ktos zna ? i moze swoja opinie napisac?

 

 

http://phl.pl/ ]:->

 

posrednictwo hosteurope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×