Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Vps Windows

Polecane posty

Witam dzisiaj poszukuje serwerwa VPS z systemem operacyjnym WINDOWS  2003 / XP ( ehh marzenie ) .

 

Parametry nie wiadomo jakie nie musza być celorenok 2 ram 256 - to sa minimalne

Łacze max do 5 mb/s  minimum 1 mb/s.

 

Vpsik ma mi sluzyc do rozglaszania strumienia audio + video. ( okolo 3 programów zawse dzialajacych w tle .) nie liczac programów i rzeczy windowsa i wyslac to na serwer , przez który wszytko można oglądać.

Serwer nie bedzie na tym VPSie z tad łącze moze byc 1  do 5 mb/s

dysk nie mniej niz ~40 . Chociaz jak cos ktos zna 10 giga itp tez moze powiedziec.

Dodatkow pulpit zadalny czy jak to się tam teraz pisze.

 

W OVH dedyk KIMSUFI  z windą bez pleska którego nie potrzebuje skonczyla sie konfiguracja na 150 zł  miesiecznie. 

 

Co bardzo mi zalezy VPS / w ostatecznosci dedyk najlepiej bez oplaty instalacyjenj..

 

 

ps. Prosze nie pisać nic o linuxach itp ale ten strem audio+video wymaga tylko i wylacznie Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.hosteurope.de mam, polecam. Cena dobra, jakosc i wydajnosc tez. Masz gwarantowana moc (zdarzaja sie czasem problemy jednak typu - bylem ostatnim klientem na dedyku zamykajacym liste VPS i mi na start zcieli 20 mega ramu... Mail do supportu i w kilka dni wszystko poprawnie chodzilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja bez znaczenia kazdy zakątek świata moze być .

Moje pytanko hosteurope.de .. . Słyszalem ale do konca nie wiem jak tam jest cena i dodatkowo trafik ... A może jakis posrednik ? polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verde, jak nie wiesz jakie sa to wejdz na www.hosteurope.de kliknij VPS, Windows VPS i bang, masz wszystko bialo na czarnym napisane... Nie trudne to, co?? I w dodatku piekne VPS na Dellach to jest to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci jednak bardziej polecam

 

http://www.webtropia.com/home/dynamic-server/details.html :>

 

ponieważ jeżeli chcesz oby "odbiorcy" z Polski mieli lepszą jakość i połączenie z czego chyba 80% to TP... to wybierz webtropie... ponieważ jest chyba w serwerowni FastIT i do polski mają chyba najlepsze połączenie :> jeżeli się mylę to proszę o poprawienie :>

A jeżeli piszesz że może być każdy zakątek świata to wybierz hosteurope.... tam chyba jak się nie mylę to w tym najtańszym dają do vps max 10 osób a do tych droższych mniej.... chyba do 5 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce dodac ze owy VPS będzie przekazywał tylko obraz + dzwięk na inny serwer , który domyślnie będzie w innej pewnie serwerowni. Chcicaz z początku pewnie i serwer będzie stal na tym samym VPS co system do nadawania. Dodatkowo jakośc to okolo minimum 128 kb/s ... wiec i trafik musi być spory by 24 godziny na dobe przez 32 dni w miesiącu wytrzymalo. Dlatego serwer ( chodzi tutaj o serwer gdzie widzowie będa sie podlanczac ) bedzie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×