Skocz do zawartości
Rafal111

Umowa Dzierżawy, Wypożyzenia Umowy

Polecane posty

No wlasnie, czego? Po pierwsze zdecyduj sie czy wypozyczenia czy dzierzawy. A po drugie - ksztalt umowy bedzie zalezec od tego co wypozyczamy/dzierzawimy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klient ma domene np domena.pl

ja mam mu zrobic na wlasnym serwerze forum na tej domenie

a ze sie nie znamy to chcemy zawrzec jakas umowe ze on daje mi doemene ja mu na tym zrobie forum alew zeby nie bylo tak ze sie narobie, rozwine a on zabierze domene :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, jest taki problem... Umowe podpisujecie na czas okreslony lub nieokreslony. Jesli na czas nieokreslony to z definicji w kazdej chwili udzielajacy pozyczke (czy tez dzierzawe) moze zarzadac zwrotu. Jesli na czas okreslony to rodzi sie pytanie - a co po uplywie tego okresu. Tak czy siak prawda jest taka, ze jako tworca contentu nigdy nie bedziesz miec pewnosci, ze pewnego dnia wlasciciel nie wykorzysta jej we wlasnych celach.

 

Jesli chodzi o forme umowy to wydaje sie, ze do domeny i wskazanego celu najwlasciwsza jest umowa dzierzawy. Umowa najmu nie bedzie dla Ciebie korzystna, natomiast umowa pozyczki chyba w ogole nie wchodzilaby tutaj w gre, bo ciezko mi sobie wyobrazic jak praktycznie przeprowadzic pozyczke domeny.

 

Tak wiec pod takim haslem Googluj, przykladow takich umow jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×