Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Jumpline.com

Polecane posty

Nigdy nie wierz w to że dostaniesz coś dobrego za darmo. Za darmo możesz co najwyżej dostać hosting na kiebskim serwerze gdzie do każdej strony będą Ci dokładać 20 pop-up'ów i innych reklam.

 

Pytanie retoryczne: po co im numer twojej karty kredytowej i inne dane o niej? Co z tego że pisze że w opcji darmowej nic nie potrącą z twojego konta. Jeżeli faktycznie dawaliby coś za darmo istniałaby mozliwość pominięcia tej opcji. Nie daj się nabrać bo znam spora grupę osób nabranych w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

choć pytanie retoryczne zadałaś to w panelu mam podane:

 

Last Payment 06-04-07

Next Due 06-04-08

Price $191.40

 

Tak więc o ile widzę potrącą mi kwotę $191.40 w przyszłym roku, o ile:

"You have the option to cancel the free offer at anytime and you will not be billed after the free offer expires."

 

 

Póki co sprawdzam ich serwer, pingi ~120ms, generalnie póki co nic złego nie mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwyt reklamowy. Poszukaj lepiej gwiazdek i ukrytych kosztów. Znając życie jeden punkt regulaminu zaprzecza drugiemu. A za tą cenę mozna mieć cos o wiele lepszego w polsce. Szkoda fatygi i pakowania się w niby atrakcyjne darmowe serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ftp://theqkash.is-a-geek.com/

 

może ktoś z dobrym łączem sprawdzić prędkości? ;-)

 

Jak na razie jest ok, a opinie o tej ofercie tez dobre, środki na koncie mam zablokowane, więc choćby bardzo chcieli to mi nie wezmą ani grosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×