Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Co Będzie Z Tinkywinky

Polecane posty

Pamiętam, że jak to usłyszałem, akurat prowadziłem rozmowę przez telefon, no musiałem przerwać. Różne bzdury i głupoty już się słyszało, ale to jest naprawdę mega bzdura i mega głupota.

I tak jak można zobaczyć na filmiku powyżej homoseksualizmu można się dopatrywać nawet u żwirka i muchomorka, wystarczy tylko patrzeć tak dogłębnie jak Pani minister, jak dla mnie ona powinna się leczyć, i dobrowolnie podać się do dymisji, dla własnego dobra, przecież z niej tam się teraz wszyscy nabijają.

Już nie mówiąc o tym, że pół europy się z nas teraz śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mówiąc o tym, że pół europy się z nas teraz śmieje.

 

 

tylko pol europy?

mocno niedoceniasz naszych "elit" :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kolejne robienie szumu i afery wokoło zupełnie nie istotnej sprawy... wszyscy wlepiają wzrok w tą sprawę a politycy się śmieją i napychają sobie kieszenie... Taka jest właśnie taktyka w Polsce - nic się nie dzieje tylko szum za szumem, każdy kolejny coraz bardziej idiotyczny, wszystko tylko żeby zająć czymś obywateli... Żeby nie było - to tylko moje takie wolne przemyślenia ;-) Pewnie nikt się z nimi nei zgodzi ...

 

Jeśli chodzi o konto bankowe Kaczyńskiego to można powiedzieć że po części go rozumiem, ale to debata na oddzielny wątek, lub przy jakimś dobrym piwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopy chyba po dobrym piwie można zrozumieć ich logike ;p

 

 

taka logike mozna zrozumiec tylko po lobotomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugmenot
Pani minister, jak dla mnie ona powinna się leczyć, i dobrowolnie podać się do dymisji, dla własnego dobra,

 

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...mp;ticaid=13edd

 

A dokładnie o to chodzi, że dziennikarz zapytał rzeczniczke praw dziecka, na temat homoseksualizmu w bajkach, podając przykład, że w teletubisiach jest podtekst homoseksualizmu (jeden ma nawet różową torebkę) – a ona powiedziała że się temu przyjrzy…

 

P.S. Typowa rzecz w mediach, przekręcanie na rzecz wywołania szumu, afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w wiekszości kreskówek bohaterowie nie maja płci - chyba dot. to także Teletubies? Kogo obchodzi jakiego koloru jest torebka? Może akurat pasowała producentowi do fioletowego koloru "bohatera"? Najwyraźniej media nie maja ciekawszych tematów. Pamiętam że parę lat temu gdy manią były Pokemony kościół uznał je za sztańskie wytwory (o Harrym Potterze i czarnej magii nie wspominając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta i religia i wychowanie do życia w rodzinie obowiązkowo wliczane do średniej ... trochę miesza ministerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×