Skocz do zawartości
andycole

2 Domeny Na Jeden Serwis

Polecane posty

Witam, posiadam serwis (z domena). Chcialbym kupic od kogos inna juz zarejestrowana domene i przekierowac ja na swoj serwis. Mowa jest o domenach com, info, pl, net itp czyli domenach platnych:

 

1. Czy jest to legalne?

2. Jak dokonac takiej transakcji? Najpierw wplacic kase jemu na konto i czekac na haslo czy znacie jakis inny sposob? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. kupujesz = stajesz się właścicielem

2. stare w miare dobre rozwiązanie: prywatna akucja allegro?

Chyba w ciemno nie będziesz kupował... nie wiadomo tak na prawdę od kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem wlascicielem, ale czy nikt nie moze wytoczyc mi procesu? :P ze jestem monopolista itp? :P

 

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz serwis forummercedesa.info i przekierujesz na to ford.com.pl to może być problem :P. Ale jeżeli masz teledyski.org i chcesz przekierować na to klipy.pl to nic Ci nie grozi poza zwiększeniem popularności serwisu o setki userów :P i kosztami związanymi z dokupieniem transferu :D

 

Moje domeny to przykładny nawet nie wiem co jest pod nimi. Chodzi o nieuczciwą konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem wlascicielem, ale czy nikt nie moze wytoczyc mi procesu? :P ze jestem monopolista itp? :P

 

Dzieki za odpowiedzi

 

siasiedzi moga pomyslec, ze za dobrze ci sie powodzi i obsmaruja cie w "fakcie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bald hehe... i potem pójdzie zgłoszenie do "jedynej słusznej partii" do odpowiedniej jednostki, że "ten Kowalski to ma tupet - kupił sobie dobreproszkidoprania.org.pl i przekierowuje na swój serwis!" : )

 

a tak na serio to naprawdę nie wiem o jakim monopolu może być mowa w takim przypadku.. chyba, że zarezerwujesz wszystkie domeny z końcówką .com.pl i będziesz kazał sobie płacić 10000zł rocznie za ich dzierżawę (co oczywiście nie może się stać, bo o parę lat za późno na taki myk :P

 

kupujesz - masz.. w końcu mamy (buah) kapitalizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×