Skocz do zawartości
extendet

Poszukuję Dobrego I Bezawaryjnego Serwera Dedykowanego.

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Poszukuję serwera dedykowanego bez limitu transferu z dyskiem około 160GB i minimum 1024MB RAM, system operacyjny Linux (lub Windows w przystępnej cenie). Prosiłbym o przedstawienie ofert tylko i wyłącznie sprawdzonych firm oferujących tego typu usługi.

 

Dodatkowo co do ceny jaka mogę zapłacić co miesiąc jest to do 450zł + jednorazowa opłata aktywacyjna. Nie interesują mnie firmy, które wymagają podpisania umowy na co najmniej od 6 do 12 miesięcy.

 

-------------------

 

Co myślicie o tych ofertach:

1. mr4_kl.gif

2. Serwer dedykowany Superplan 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawione :) A więc czy ktoś może mi coś polecić?

 

nie ma bezawaryjnych. Ale zasada jest bardzo prosta zeby swiadczyc wysokiej jakosci usluge uslugodawca musi wydac wiecej na zabezpieczenia czyt. "koszt prowadzenia lepszej uslugi jest czesto sporo wyzszy, niz uslugi na niskim poziomie." Zatem licz sie z tym, ze jesli szukasz serwera zblizonego do bezawaryjnego bedzie to Ciebie kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doopy nie chyba Gdansk, a na pewno Gdansk :). Serwery sa trzymane w szafie SUN`a w Serwerowni w Biurowcu CTO SA "zieleniak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że szukasz raczej ofert za naszymi granicami to wtedy np. niemieckie serwerownie.

 

Którą możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tych ofertach:

1. mr4_kl.gif

2. Serwer dedykowany Superplan 2007

 

Oczywiście biorę pod uwagę także te oferty, które mi podaliście.

 

Co do tego:

http://www.webtropia.com/home/root-server.html

Nie znam niemieckiego więc jak ktoś może proszę o polonizację :)

 

Dodatkowo chciałbym zadać pytanie całkowicie z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o to ile mniej więcej można zapłacić administratorowi serwera, którego chciałbym zatrudnić? Jaka kwota byłaby dla niego zadowalająca? Czy są jakieś standardy co do płac administratorom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo chciałbym zadać pytanie całkowicie z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o to ile mniej więcej można zapłacić administratorowi serwera, którego chciałbym zatrudnić? Jaka kwota byłaby dla niego zadowalająca?

 

To zalezy wprost od tego w jakim zakresie chcesz miec swiadczona administracje (co wprost przeklada sie na ilosc roboczogodzin). Mozesz wierzyc lub nie, ale dobre zabezpieczenia, monitoring itd. swoje kosztuja. Ale tez jesli nie jest to super istotny serwer, mozesz chciec ograniczyc sie do podstaw.

 

Czy są jakieś standardy co do płac administratorom?

 

Pamietaj, ze sa "standardy" dla gimnazjalistow i standardy dla administratorow w bankach na stanowiskach menedzerskich ;-). Ciezko rzucac kwotami, bo to naprawde zalezy od konkretnego przypadku i osoby. Podam taki przyklad, ze w firmach zajmujacych sie powazna administracja ceny nie schodza ponizej 50-150 zl / roboczogodzine. Konsultacje ekspertow w powaznych firmach konsultingowych potrafia wynosic kilka razy tyle.

 

Zapewne jednak bedzie Cie interesowac znalezienie kogos tanszego :-). To bylo tak dla zobrazowania, ze pojecie standardu ceny nie istnieje ;-). Wszystko zalezy od potrzeb i mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz czegoś mocnego to nie wiem może hentzer ale jak słabszy sprzęt to netdirect :)

 

Co do płac administratorom w domu mam linuksa od 2 lat i wszystko staram robić się w konsoli :) Dzięki temu uczę się i nie muszę wydawać na admina :)

 

Najlepszy admin? Ja (Ty) sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×