Skocz do zawartości
verde

Kilkanascie Serwerów Dedykowanych

Polecane posty

WItam. Jesli ktos sledzi forum wie ze ostanio szukalem serwera dedykowanego z poslki z pingiem max 20 ms.

 

Oczywiscie znalazlem oferte.

Teraz stoi zakup przedemna nastepny czyli zakup kilkunastu serwerów dedykowanych.

Oczywscie pierwsza platnosc za 1 miesiac potem pace za 3, 6, lub 12 miesiacy z gory. W zaleznosci od "dogadania sie"

 

Poprzegladalem forum troche pokopalem tematow i znalazlem co nie co ... ale no wlasnie jest male ale....

W 99 % przypadkach serwery ktore mnie interesowaly byla oplata instacyjna .. no a nie bede ukrywal przy zakupie np 7 serwerow i za kazdego placic 99 euro instalacji to troche ... miniecie sie z celem....

 

Wiec tak poszukuje kilkunastu serwerów zaczynajac od tych "najslabszych"

 

serwer 1 :

 

Procesor nie mniej niz  Celeron 2.00

 Pamięć nie mniej niz  RAM 512 MB DDR

Dysk twardy nie mniej niz okolo 60 / 80 giga w gorę

Łącze 100 Mbps

Przepustowośc okolo 20 - 40 mb 

Moze byc  1 adres IP

 

Owy serwer potrzebny jest na strony ww z panelem Directadmin.. wiem ze niektorzy mogą powiedziec malo będa lagi ..... no ale serwer jest mi potrzebny na moj użytek + kolegów wiec poprostu maszyna aby dzialala i nie wieszala sie przy kilku forach mniejszych ... + portalów opratych o MySQL

 

Serwer najlepiej by bylo coś w europie....  Chociaz i USA nie pogardze.

 

 

serwer 2 :

 

Procesor nie mniej niz  Celeron 2.00

 Pamięć nie mniej niz  RAM  1 giga

Dysk twardy nie mniej niz okolo 60 / 80 giga w gorę

Łącze 100 Mbps

Przepustowośc okolo 20 - 40 mb 

Moze byc  1 adres IP

 

 

Serwer potrzebny juz na bardziej wymagajace forum na okolo 1200 ludzi na slliku Invision Power Board + kila stronek na MySQL.

Serwery tak samo najlepiej europa  .. USA ostatecznosc.

Serwer tak samo panel DA ....

 

 

serwer 3 :

 

Procesor nie mniej niz  Xeon 2.5--

 Pamięć nie mniej niz  RAM  2 giga

Dysk twardy nie mniej niz okolo 250 giga

Łącze 100 Mbps

Przepustowośc okolo 10 

Moze byc  1 adres IP

 

 

Serwer na panel DA plus kilka kont WWW

 

Serwer musowowo USA !

 

 

serwer 4 :

 

Procesor nie mniej niz  Xeon 2x 2.---

 Pamięć nie mniej niz  RAM  2 / 4 giga

Dysk twardy nie mniej niz okolo 4 TB

Łącze 100 Mbps

Przepustowośc okolo 80 

Moze byc  1 adres IP

 

Serwer potrzebny na zaawasnowany portal ...  i forum .. wykowyanie duzo zapytan ponad 60 000 ludzi .. online okolo 20 000 ....

 

Oczywiscie jak pisalem serwery najlepiej bez oplaty instalacyjnej ...

Dodatkowo podam brak zaplaty karta ... ewentualnie tylko przelewem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewni chodzi ci o portal potrzebne na serwer 4. Narazie nie ma strony wlasciwej ... Bede przejmowal bardzo znany portal ... + forum .. niestety nie moge podac nazwy , gdyz obowiazuje mnie umowa jaka podpisuje ... porostu nie chce by sie dana osoba wycofala z przedsięwzięcia. Chociaz sporo kasy za robi owa osoba. Serwer taki jest mi potrzebny a nie inny gdyz zobowiazalem sie w umowie na wlasciwe funkcionowanie portalu + forum i w umowie podalem taki wlasnie serwer i poprostu musze go miec by realizacja doszla do skutku :). Administrator dany poprostu chce miec pewnosc ze nie padnie nic po przejeciu / sprzedazy mi portalu .... Aktualnie dany administrator nie ma poprostu pieniedzy na zakup nowego serwera , ktory jest juz potrzebny dlatego ja to przejmuje ... wiecej info moze pdam wkrotce .. albo nawet sami dostaniecie na maila .. gdy zpodejzewam ze kilkanascie ludzi z tego forum jest tez zarejestrowana na owym portalu.

 

A jak narazie wracamy do tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verde, a nie byłbyś zainteresowany leasingiem tych maszyn? Możemy pomysleć o leasingu serwerów BEZ wpłaty własnej, BEZ opłat instalacyjnych. Jesteśmy parterem GrenkeLeasing, specjalizująceg się w leasingu IT. A przy okazji, na pewno bym dobre warunki Ci mógł na ten sprzęt zaproponować, przy czym lokalizacja byłaby w Polsce, we Wrocławiu. Płatność za leasing oczywiście miesięczna, umowa - w zależności od wersji leasingu od 18 do 48 miesiecy. Zapinguj sobie np. hosta mega.sisco.pl - generalnie w większosci sieci bardzo dobre pingi ma. Dedyki trzymamy w tej samej szafie. Na pewno zlokalizowanie tego w naszej wrocławskiej serwerowni bardzo korzystnie wpłynęłoby na up-time maszyn. W razie zainteresowania zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego: artur.pajkert@sisco.pl

 

Na pewno plusem byłoby, że gdybyś był niezadowolony z usługi, to serwery możesz sobie zabrać do innego datacenter, bo to Ty miałbyś umowę z firmą leasingową, a nie dostawca hostingu. No i przy długim terminie miesięczne raty nie są wygórowane, np. sprzęt o wartosci 15 tys przy 36 miesiącach można mieć za 588 zł miesięcznie, bez wpłaty własnej.

Gdyby Cię to interesowało, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×