Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Jestem kolegą admina hostingu http://www.speedhost.pl [Fehu się zwie] i tak z ciekawości pytam czy miał ktoś z nimi doczynienia?

Teraz znalazłem , że działają od 2006 roku a domenę kupili od jakiegoś kolesia z giełdy: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...hl=speedhost.pl

Pytam bo sam myślałem o stworzeniu własnego hostingu ale tyle się tego teraz narobiło, że lepiej co innego się chycić. Zaczynał od małych pakietów i na początku jechał na dedyku za 1200 zł / rok i w miarę wzrostu klientów się rozbudowywał. Ja osobiście bym tam nie zostawił swoich danych ale jestem ciekaw czy kolo coś na tym zarobi skoro rynek jest zdominowany przez firmy typu proste.pl nazwa.pl itd. Wystarczy poczytać opinie a jak ktoś ma 0 opinii tak jak www.speedhost.pl to kto na takie coś się decyduje? sami koledzy ... ?

jak to wygląda z marketingiem u takich maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły krzak, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej, ze strona opartą na szablonie (penie nawet nie kupiony a ściągnięty z p2p), ceny hostingu dają do zrozumienia że przy pierwszej awarii się zawiną, ogólnie kontakt to 3 osoby "od marketingu" i jakiś ogólny - czyli są aż tak dobrzy że support techniczny jest zbędny :) ogólnie łapią frajerów licząc na szybki zarobek, wszystko jest fajnie do czasu aż ktoś im urządzi małe piekiełko i US ich nie wezwie do zeznań...

 

# W zamian oczekujemy:

 

- wstawienie naszych bannerów na górze każdej strony sponsorowanego serwisu.

Zainteresowanych współpracą prosimy pisać na maila szczurek545@o2.pl, w którym należy podać:

- adres strony,

- adres do statystyk,

- tematyka strony,

- od kiedy strona istnieje w Internecie,

- w jaki sposób pozyskiwany jest ruch na niej (wyszukiwarki, katalogi, wymiana bannerów itp.),

- krótką historię strony.

 

Reasumując - jeden z bardziej parszywych krzaków jakie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt:

GG: 8510631

E-mail: kontakt@speedhost.pl

 

Marketing:

Adrian Kaczyński

GG: 8862063

e-mail :kontakt@marketing.speedhost.pl

tel:0500577430

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku. Uwaga ! Nie odpisujemy na SMS

 

Maciej Żurawski

GG:5046818

E-mail: m.zurawski(malpa)interia.eu

 

Patryk Melcher

E-mail: pacioszek@gmail.com

GG: 9022652

 

Dzwoncie i mówcie że jesteście z US :) Zobaczymy jak szybko znikną z sieci.

 

Żartowałem! :)

 

btw fajny <title> mają :)

btw rodzina kaczyńskich się rozrasta <olaboga>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego speedhosta to wszedzie pelno. HostinK zostal zalozony przez niejakiego Maximusa, klienta, ktory zawodowo zajmuje sie naciaganiem kasy i znikaniem. Wg roznych zrodel ma 14 lub 16 lat, a jego rodzice non stop maja wezwania z prokuratury, az dziw ze mu jeszcze Neostrady nie odcieli. To jest taki Rusel x 500, tyle ze z forum radiostacje ^^ Tam tez odsylam do rozmowy na temat tego hostinKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×