Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam od dłuższego czasu szukam jakiegos taniego a z trafic unlimited i 100mb

i znalazlem na ovh.fr kimsufi.com ale czy to jest dostepne dla polaków czy nie ??

I Czy jest to w miare dobre rozwiązanie??

 

 

Z góry dzieki za informacje dotyczace tej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oferta tylko dla francuzów. Dla Polaków w OVH.pl jest oferta z b. małym pasmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem bo przy zamówieniu można wybrać język polski wiec pomyślałem ze może jest juz dostepne dla polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś bo bardzo zależy mi na informacji na tej ofercie

 

 

 

 

EDIT: przepraszam za post pod postem zapomniałem o "edytuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kimsufi.com jest dostepne nie dla polakow. Jesli bedziesz kabinowal byc nie polakiem to jak cie nakryja serwer zabiora zgodnie z ich jakims tam regulaminem ... i nie oddadza kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale skoro jest nie dostępny to dlaczego język panelu jest opcja polski być może już jest możliwość zakupu będąc polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to kijowo a macie cso podobnego za mała kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale traffic 200gb dysk 80gb i wogole duzo duzo gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale traffic 200gb dysk 80gb i wogole duzo duzo gorszy

 

porównuj do tego Root2600 ... masz 4 razy więcej RAMu + szybszy procesor + 500 GB traffic'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dwie kwestie. Probowalem zakupic kimsufi za posrednictwem mojego czlowieka w Belgii. Zabojady odrzucily transakcje.. czy oni w ogole nie pozwalaja Polakom WCHODZIC do panelu admina? Bo nie potrafie zaczaic jak oni tez doszli i na jakiej podstawie odrzucili transakcje...

 

Druga kwestia - czy sa jakies alternatywy w podobnej cenie (chodzi przede wszystkim o duuuuuzy transfer vide nielimitowany...). Przejrzalem prawie cale forum, przekopalem wiele stron, i ciezko jest znalezc cokolwiek za rozsadna cene.

 

Rozsadna cena powiedzmy bylaby pol roku za 1000-1200zl wliczajac wszystko - czyli oplaty aktywacyjne (jesli sa), transfer (powiedzmy ze 2TB powinno wystarczyc), itp...

 

Moje rozwazania zawezily sie do wyboru miedzy xxl a roxhost (choc ten drugi wyglada podejrzanie!)

Czy sa jakies alternatywy ewentualnie poza granicami, gdzie mozna placic paypalem i nie maja francuskiego nastawienia do Polakow/obcokrajowcow?

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×