Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, ktos zna moze fax do webperoni.de ? tylko potrzebuje numeru internetional, bo przebywam w Belgi.

Support podal mi nastepujacy numer:

 

+49 821 4190 31 31 32

 

Moim zdaniem jest on za dlugi ale probowalem wyslac i nie dalo rady.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w kontakcie - ja tam znalazłem jeszcze inny : +49 1803 93 27 38 a ten co Ci podali wydaje się prawidłowy, ponieważ telefon to +49 821 4190 31 31 31

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesli im nie wysle i napisze ze nie wyslalem anulacji za serwer bo nie moglem z ich faxem sie polaczyc, nie pokryje kosztow za przedluzenie serwera to chyba nie beda mnie scigac ? (sady, prawniki itd..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli im nie wysle i napisze ze nie wyslalem anulacji za serwer bo nie moglem z ich faxem sie polaczyc, nie pokryje kosztow za przedluzenie serwera to chyba nie beda mnie scigac ? (sady, prawniki itd..)

Ja bym nie ryzykował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze duzo mi nie moga zrobic poniewaz nie mieszkam na terenie Niemiec.

Po drugie to wysylanie faxu to glupota... nie zamiezam dopytywac sie i latac za nimi tracac swoj czas tlyko po to zeby powiadomic ich ze nie chce juz u nich hostowac.

Zrobilem co w mojej mocy, nawet personel kafejki internetowej w ktorej wysylalem fax powiedzial ze numer jest za dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jest jak najbardziej poprawny - właśnie go przed chwilą testowałem i wszystko jest ok

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer jest za dlugi.
Nie ma czegos takiego. Wszystko zalezy od central znajdujacych sie po drodze. Numer moze miec rownie dobrze 100 czy 200 cyfr. Ciebie powinno interesowac jedynie to, ze kierunkowy +49 trafia do Niemiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×