Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malas14

Zatrudnie webmastera !!!!

Polecane posty

Oferuje prace dla webmastera. Potrzebuje stronke radia internetowego oferuje za nią 30 zł ale cena oczywiście zależy od stronki. Jestem gotów ją podwyższyć. Nie ważne czy będzie wykonana w php czy w htmlu ważne by była treściwa kolorowa ciekawa i przejżysta.

 

 

Zgłoszenia prrzyjmuje na gg:3799325

malas14@interia.pl

 

zapraszam na www.jamajka.end.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, mozemy czuc, ze to forum zostalo wyroznione - oferujesz az 30 zl, podczas gdy na wh jedynie 20.

 

Ciekawe czy ktos sie znajdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Oferuje prace dla webmastera. Potrzebuje stronke radia internetowego oferuje za nią 30 zł ale cena oczywiście zależy od stronki. Jestem gotów ją podwyższyć. Nie ważne czy będzie wykonana w php czy w htmlu ważne by była treściwa kolorowa ciekawa i przejżysta.

 

Przede wszystkim NTD, publikujesz post w dziale ofert domen.

30 zl.. to nawet nie 8 piwek! IMO powinienes zaproponowac przynajmniej tyle, zeby sumaryczny czas wypijania kupionych za to browarow byl dluzszy niz czas wykonania strony ;-) Za 30 pln lepiej sam sobie ja zrob, bedzie fajniejsza ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 to ja moge ci dac... o ile twoje radio bedzie istnialo... wiesz taka inicjatywa... bo plakac mi sie chce jak widze takie posty. ok chcesz strone? grafika 300netto, php+mysql 500.. a tak to w piaskownicy szukaj moze za lizaka ktos zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ee spokojnie.. malas14 pewnie ma.. 14 lat wiec co mozna chciec od takiego ;) nie ma co sie tak denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale przecież w temacie zatrudnia webmastera, a nie zleca tworzenie stronki ;) te 30zł to jest miesięczna wypłata zdaje się ;) (ciekawe czy brutto? rotfl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 zl, to ewnetualnie galerie fotek moge Ci zrobic ;):D:D

www.urbaniak.serwer.us :-) Chcesz skorzystac z oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zrobić stronke,ale nie za 30 zl ....

Stronka php,html cena wyjściowa 400zl

Strona cała w technologi Flash - cena wyjściowa 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, mozemy czuc, ze to forum zostalo wyroznione - oferujesz az 30 zl, podczas gdy na wh jedynie 20.

 

Ece za taki komentarz na WH to bys musial sobie dac ostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio za logo firmy na Portfolio zaplacilem 900zl :)

 

moze chodzilo mu o 300zl ? ;D moze jedno 0 zjadł :D bo za 300zl juz cos da rade zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to sławne radio jajmajka, które daje reklamę super-extra-hiper. Więc dla sławy i splendoru warto to wykonać, a nie dla kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
Przecież to sławne radio jajmajka, które daje reklamę super-extra-hiper. Więc dla sławy i splendoru warto to wykonać, a nie dla kasy :)

 

mało tego. to radio próbwało sprzedawac jeszcze servery shutcast podczas gdy na stronie mieli ze PILNIE POTRZEBUJĄ takowy server :) polewa na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

dobrze, ż etego marcina1 zbanowaliście. skąd on sie urwał? zaspamował całe forum - rzuciłem okiem na jego strone i poryczałem się ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ale przecież w temacie zatrudnia webmastera, a nie zleca tworzenie stronki :) te 30zł to jest miesięczna wypłata zdaje się :) (ciekawe czy brutto? rotfl )

 

Hej, co chcecie, chłopak poświęcił pewnie z połowę swojego kieszonkowego i jeszcze da wam Reklamę! Pomyślcie tylko o tych milionach zdobytych klientów :)

 

(Tak mi się przypomniało http://irc.sinuspl.net/konkord/ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Nie wiem skad ale mam nadzieje, ze reakcja byla wystarczajaco szybka (czystka + ban :)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×