Skocz do zawartości

Polecane posty

ja rowniez rozmawiam z ATM w sprawie lacz ale glownie mnie interesuja wyjscie na swiat. Nie bylo problemu- szybko i sprawie przedstawiona oferta. Dodatkowo bdb kontakt z wsparciem technicznym, dobre lacza itd, ze nie wspomne ze ich DC w Wawie robi duze wrazenie;) a ma byc jeszcze lepiej;)

 

Co do GTS- rozmawiajac z nimi odnioslem wrazenie ze im na dodatkowym kliencie nie zalezy- cena i warunki swiadczenia uslug ponizej wszelkiej krytyki. Rozmawialem nawet z TKT (moj wielki blad)- oni przed przedstawieniem oferty chcieli moich firmowych dokumentow rejestracyjnych- podziekowalem bo to smieszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×