Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
etpl

Vps Lub Dedyk Na 30 Slotów Serwerów Gier

Polecane posty

Witam serdecznie,

Otóż szukam serwera dedykowanego lub vpsa na postawienie 2-3 serwerów do gry. Ilość slotów będzie wynosiła 28-36. Będą to serwery gier Wolfenstein Enemy Territory. Potrzebuje je na turniej. Chcę załatwić sprawę jak najtaniej i najlepiej z polskim pośrednikiem lub firmą.

Budżet jest mały. Więc zależy mi na cenach około 50-70 zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marteen nie styknie mu transferu przy ponad 30 slotach gry..Przynajmiej mi 150GB na 20 slotach nie starczalo.. a nie gralo sie caly czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wyczytałem to on potrzebuje tylko na turniej..... a turnieje trwają tak około max 2-3 miesięcy... Więc to się mija z celem :) ponieważ on pewnie bo tym okresie będzie chciał zrezygnować, a umowa jest na rok ;) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Tyle transferu na turniej na którym zapewne serwery będą pełne? Chyba to nie najlepszy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Tyle transferu na turniej na którym zapewne serwery będą pełne? Chyba to nie najlepszy pomysł...

 

Wszystko zalezy ile godzin bedzie uzytkowany dziennie server.. na moje oko na turniej styknie.. spokojnie moga chodzic 6h per day z 30 slotow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On napisał 2-3 serwerów gry ;)

 

Ilość slotów będzie wynosiła 28-36.

 

Ilość slotów wszystkich czy jednego serwera?

 

Tylko jeżeli on będzie chciał odpalić shoutcastera na ET to nie wiem. Dla mnie to jechanie na granicy transferu :) ryzyk fizyk. Na rok raczej mu nie potrzebne, więc chyba odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na 2 miesiące potrebny ;) Chodzi mi o około 30 slotów na 2-3 serwery gier. W zależności od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×