Skocz do zawartości
telemach

Szukam Hostingu Dla Konta Email W Domenie .pl

Polecane posty

Potrzebuje znajomemu zalozyc konto pocztowe w domenie .pl .

Zalezy mu na tym zeby nie przeplacac za domene i jej odnowienie, potrzebna jest firma ktora oferuje jednoczesnie domene i konto a calosc bedzie nieskomplikowana do konfiguracji w programie pocztowym

tj. w miare mozliwosci bez wymyslnych osobnych loginow i serwerow do POP3 i SMTP. Z drugiej strony potrzeba prostego w uzyciu webmaila z polskim interfejsem, antyspamem i naturalnie brakiem reklam.

 

Myslalem nad nazwa.pl ale nie moge sie dopatrzec jakiejs wersji demo ich active.mail ani cennika odnowienia domeny dla tej uslugi. Wiem ze takich firm jest duzo jednak szukam czegos co ma dosyc mala awaryjnosc, firma nie zwinie skrzydel w najblizszej przyslosci a BOK odpowiada szybko na laickie pytania.

 

Ciekawie wyglada 1000GP z OVH ale to juz wychodzi 80zl rocznie i do tego ich dziwne osobne loginy dla poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje home.pl ma bardzo kiepski antyspam.

 

i z tego co widze to wychodzi drozej, za Nazwa.pl przemawia jeszcze to ze mieszcza sie w Krakowie tj. mozna sie do nich przejsc i osobiscie cos wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego posta. Potrzebujesz domenę .pl ale jednocześnie nie bardzo chcesz płacić za jej odnowienie. Do tego ma nie być pop3 i smtp (więc wychodzi że tylko webmail) ale zarazem ma być dostępny przez program pocztowy. Coś nie tak.

Kup sobie konto płatne w jakimś polskim portalu i po problemie. Kei (Krakowskie Centrum informatyczne) dodawało też darmowe miejsce do każdej kupionej domeny. Nie pamiętam warunków. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie rozumiem tego posta. Potrzebujesz domenę .pl ale jednocześnie nie bardzo chcesz płacić za jej odnowienie. Do tego ma nie być pop3 i smtp (więc wychodzi że tylko webmail) ale zarazem ma być dostępny przez program pocztowy. Coś nie tak.

 

znajomy chce placic za odnowienie, inaczej nie chcialby w ogole kupowac domeny, rzecz w tym ze ma minimalne wymagania wiec po co doplacac po 15zl czy 20zl rocznie wiecej za odnowienie ?

 

POP3 i SMTP oraz webmail oferuje coraz wiecej firm jako bezplatny dodatek do kupionej u nich domeny, rzecz w tym ze niektorzy chca od razu naciagnac klienta na jakis podstawowy pakiet hostingowy lub podchodza do sprawy nierzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje home.pl ma bardzo kiepski antyspam.

 

Doszla opcja "zglos spam" od tego czasu poziom spamu z dnia na dzien spada. Osobiscie nie uzywam, lecz siostra ma tam konto i na dzien dzisiejszy po wprowadzeniu uslugi spam spadl z 10 maili dziennie do 1-2 tygodniowo. Oczywiscie kazdy Spam jest zglaszany za pomoca tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja też mam mejla w home (od ok. 4-5 lat, o ile dobrze pamiętam, a może dłużej) i ten przycisk antyspamowy to.. no nie wiem.. niby mniej tego, czasem 3-4 dni bez spamu.. a dzisiaj rano jak zajrzałem na skrzynkę, to z 8-10 nowych ofert viagry, itd.. kiedyś napisałem do nich mejla, czy to nie pic - odpisali, że "sukcesywnie" serwery spamowe są dodawane do ich antybazy... no zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×