Skocz do zawartości
scz

Darmowy Internet Z Tele2

Polecane posty

ja już testowałem nie licząc skaczącego pingu oraz czasami że mnie rozłącza jest OK :) zresztą za free można ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam wogóle linii tp :) Mam już swoje doświadczenia z tele2 (oczywiście odradzam) ;P Pozatym jak 1 Mbit to dziadostwo.

 

wiesz 1mb/s za darmo przez 3m-c? darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ... dają za darmo to ja biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz 1mb/s za darmo przez 3m-c? darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ... dają za darmo to ja biorę :)

No właściwie tak :) gdybym miał mozliwość też bym brał. Jestem tylko ciekawy czy na jeden numer telefonu można mieć jednocześnie 2 usługi ADSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można - ale jak sie da jakiś rozdzielacz sygnału to można. ale w moim przypadku jak umowa z TP sie skończyła to założyłem sobie darmowego tele2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol malo 1 mb ... jak ma kilka razy wiecej ... nie ma co wyeplniac jeszcze znajac tele2 po 3 miesiacach beda problemy z rozwiazaniem umowy darmowego neta (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol malo 1 mb ... jak ma kilka razy wiecej ... nie ma co wyeplniac jeszcze znajac tele2 po 3 miesiacach beda problemy z rozwiazaniem umowy darmowego neta (:

zobaczymy ja tam nic nie podpisywałem nawet regulaminu nie dostałem :)

 

chciałbym również powiedzieć że do internetu tele2 jest stały adres IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×