Skocz do zawartości
zrio

[kupię] Serwer Z Hetzner.de

Polecane posty

Witam!

Tak jak w temacie kupię serwer z hetzner.de DS3000 lub DS5000. Chodzi mi o pominięcie opłaty instalacyjnej, oczywiście osoba sprzedająca może liczyć na $ - co do kwoty, to na pewno się dogadamy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma jako tako pośredników hetzner.

 

i napisz który serwer od nich byś chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o pośredników, tylko o osoby, które już nie potrzebują swojego serwera w hetzner.

@shive: ok, i przepraszam za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrio! lepiej kupować bezpośrednio w serwerowni.

chyba już coś o tym wiesz? mało Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrio! lepiej kupować bezpośrednio w serwerowni.

chyba już coś o tym wiesz? mało Ci?

Przecież jemu chodzi o odkupienie serwera dedykowanego od obecnego użytkownika, który juz go nie potrzebuje i opłacanie go później bezposrednio w hetzner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jemu chodzi o odkupienie serwera dedykowanego od obecnego użytkownika, który juz go nie potrzebuje i opłacanie go później bezposrednio w hetzner.

 

Nie chce Cie obrazić. Ale ty mądry jesteś! zrio już kupował serwer od rusela i na 600zł sie przejechał, więc już powinien zmądrzeć i sobie kupić bezpośrednio w serwerowni.

 

Zresztą jak nie wiesz, o co chodzi to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jemu chodzi o odkupienie serwera dedykowanego od obecnego użytkownika, który juz go nie potrzebuje i opłacanie go później bezposrednio w hetzner.

 

Dokładnie o to chodzi ;)

 

@SCZ: tym razem postaram się zabezpieczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@SCZ: tym razem postaram się zabezpieczyć ;)

Zalecam ostrożność, mi w hetzner za serwer ściągnęli "hurtem" opłatę instalacyjną + dwa miesiące po ponad 2 miesiącach od wykupienia serwera, więc możesz dostać serwer z niespodzianką, jeśli trafisz na kogoś nieuczciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecam ostrożność, mi w hetzner za serwer ściągnęli "hurtem" opłatę instalacyjną + dwa miesiące po ponad 2 miesiącach od wykupienia serwera, więc możesz dostać serwer z niespodzianką, jeśli trafisz na kogoś nieuczciwego.

 

Zgadza sie - Hetzner wysyła upomnienia - nie blokuje serwera. Miałem przypadek z jednym z serwerów - zmieniałem dane do karty płatniczej w panelu - system tego nie uwzględnił w pierwszym miesiącu. Przyszło upomnienie - telefon - pytam co , jak i dlaczego? Wszystko wyjaśnione, ale hurtem poszły 2 wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×