Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
predict4u

[opinie] Ovh.pl

Polecane posty

Ktoś kupował domeny w ovh.pl???

Mają konkurencyjne ceny, szczególnie w dłuższej perspektywie. Cena za zakup jak i przedłużenie domeny .pl to 66zł netto za rok. za domene co.uk to 33zł netto za dwa lata zarówno rejestracja jak i przedłużenie (na namecheap.com wychodzi nawet drożej).

 

Ale jak z obsługą tych domen i dostępnymi funkcjami. To zdaje się francuska firma, ale czy można im ufać? Jaka jest ich pozycja we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam kila domen wykupionych. Moze nie maja takiego latwego panelu jak na nazwa.pl ale po chwili przeczytaniu FAQ wiesz wszytko. Domeny dzialaja "szybko" zmiana DNS zawsze u mnie jest widoczna po okolo 15 min MAX .

Jak czegos nie wiesz jest suport ktory dziala dosyc szybko jak dla mnie. Jak ze zawsze pisze do nich po godzinach pracy ( chodzi o odpisywanie na maile ) zawsze z rana mam odpowiedz.

Jak dla mnie moge polecic ich domeny i rejestracje. Szybka aktywacja domeny jako ze place przez mTransfer ( mBank ) domena jest odrazu aktywowana ( wszytko automatycznie ) w przeciagu doslownie 5 minut mam domene zawsze .

 

Ja tam polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos jak z dedykami?? Czy to sa te z Francji?? I jakie maja pingi srednio?? (nie mieszkam w Polsce i nie moge sprawdzic). I ostatnie pytanie, znacie jakies wieksze serwisy postawione na ich dedykach?? (takie minimum 100tys. uu) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Czy to sa te z Francji??

tak

I jakie maja pingi srednio??

45-65

I ostatnie pytanie, znacie jakies wieksze serwisy postawione na ich dedykach?? (takie minimum 100tys. uu) Pozdrawiam

osemka.pl i cała jej rodzina (jpg.pl etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×