Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

Szpiegowanie Dzieki Ip

Polecane posty

najlepsza temperatura to 19 stopni... 21?? Przy takiej wzywamy serwisantow...

Ale gdzie taka temperatura? Wiesz, ze w serwerowni moga byc kilkustopniowe roznice temperatur w zaleznosci od miejsca (przed szafa, za szafa, w srodku na gorze szafy, w srodku na dole szafy, itd)? :) Myslisz, ze wszedzie, w kazdym miejscu da sie uzyskac temperature na takim samym poziomie? :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, ze wszedzie, w kazdym miejscu da sie uzyskac temperature na takim samym poziomie? :)
W ramach czepiania sie (ostatnio jakos na forum ucichlo, wiec musze Ciebie :)) - da sie.

Oczywiscie mowa tu o sytuacji ekstremalnej (doslownie), ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach czepiania sie (ostatnio jakos na forum ucichlo, wiec musze Ciebie :)) - da sie.

Oczywiscie mowa tu o sytuacji ekstremalnej (doslownie), ale zawsze :)

Mialem dzisiaj "przyjemnosc" byc ze 3h w pomieszczeniu gdzie stala m.in. szafa z kilkunastoma w miare nowymi dellami. Azur z przodu i azur z tylu szafy. Na przodzie szafy temp. byla zdrowo ponizej 20 stopni, z tylu szafy bylo z 25 minimum. Nie mam zielonego pojecia jak ktos chce zrobic, zeby w takim przypadku z tylu byla podobna temperatura jak z przodu :) Wiem, ze mozna by zimne powietrze wtlaczac dolem do szafy (wejscie przez podloge techniczna), szafe miec zamknieta (bez azuru) a na gorze szafy wentylatory zeby dodatkowo wyciagaly powietrze. Ale jezeli do takiej szafy wtloczymy zalozmy te 19 stopni to i tak nie ma szans, zeby na gorze tez bylo tyle...

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ciach)
Zawsze mozna wszystko zmrozic :) Oczywiscie temperatura bedzie sie wtedy znacznie roznila od polecanych 19 stopni ale bedzie wszedzie rowno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna wszystko zmrozic :) Oczywiscie temperatura bedzie sie wtedy znacznie roznila od polecanych 19 stopni ale bedzie wszedzie rowno :)

hehe, no tak, polecana to nie znaczy wymagana... :)

 

dobra, juz czas na logout na dzisiaj - dobranoc :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, moje rozważania o gazowni nie były aż tak śmiałe

A ja troche popuscilem wodze fantazji. Tak slyszalem o gaszeniu CO2 bo za kazdym razem jak wchodze do serwerowni i widze ta naklejke, ze w razie pozaru nalezy uciekac z serwerowni, inaczej mozna sie udusic przyprawia mnie o dreszcz :)

Oczywiscie mowa tu o sytuacji ekstremalnej (doslownie), ale zawsze

Oczywiscie ze sie da. Nie przy uzyciu oczywiscie "domowych" klimatyzatorow, tylko tych lepszych z kierunkowymi dmuchawami.

Wazne jest tylko jedno. Jezeli zauwazysz podczas wycieczki w serwerowni odwrocony krzyz na szyji admina, lub piora pod serwerem- przenos serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×