Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Na okrągło jak rondo

Niemcy?hosting Pod Nowy Serwis

Polecane posty

W?a?nie w czelu?ciach serwera dedykowanego rusela powstaje spory serwis.

Jak narazie kod jest pisany ale po otwarciu spodziewamy si? oko?o 50k odwiedzin m-sc(na pocz?tku)

Niemal?e wszystkie strony s? generowane dynamiczne, jest jeden wordpress, aplikacja oparta na cakephp i kilka mniejszych serwisów.

Transfer nie powinien by? problemem poniewa? stosujemy ma?e ilo?ci grafiki<np. logo wa?y nie ca?e 5kb a jest jednym z 3 elementów graficznych>

powinno starczy? oko?o 200GB ale nigdy nic nie wiadomo.

Zale?y mi jeszcze na mo?liwo?ci bezp?atnego rebootu na odleg?o??<najlepiej via email/www>

i do??czonym panelem.<mi to lotto jaki mo?e by? DA,Confixx,Plesk,Cpanel co tylko chcecie xD>

Cena do 200z? z vat.(wiem ?e ma?o ale nie mamy sta?ego ?ród?a dochodu a pakowanie si? w drogie serwery bez posiadania odpowiedniej kwoty pieni?dzy jest bez sensu>

I wymagana mo?liwo?? op?acania w ratach miesi?cznych.

Dobrze by by?o jakby to by?a europa.

 

//Prosz? o przeniesienie do dzia?u pro?by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Zobacz www.puretec.pl - VPS płatność kwartalna a nie miesięczna - ale myślę że oferta jest ciekawa.

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak - ale znaczna różnica w cenie :-) Pytanie tylko czy potrzebny Ci dedyk :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na pocz?tku nie ale raczej b?dziemy si? rozwija? a kolejne podserwisy b?d? si? rozwija? wi?c dedyk powinien by? ok.

S? jakie? inne propozycje oprócz puretec?

 

Abonent ma obowi?zek zabezpieczenia i ochrony serwera dedykowanego przed osobami trzecimi. W przypadku gdy serwer dedykowany zostanie przej?ty przez osoby trzecie i jest narz?dziem atakow DoS, lub wykorzystany na szkod? Operatora i celów niezgodnych z prawem polskim i mi?dzynarodowym, serwer dedykowany jest blokowany do wyja?nienia. Abonent jest zobowi?zany w tym przypadku do op?acenia dodatkowych kosztów administracyjnych Operatora w wysoko?ci 150 PLN.

Tzn. ?e jak jaki? turek mi si? w?amie to mam p?aci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy potrzebny Ci dedyk :-)

 

Hehehe ;d

 

Tzn. ?e jak jaki? turek mi si? w?amie to mam p?aci??

 

Dokladnie, prawie wszedzie tak jest - bo dlaczego operator ma ponosic koszty za to ze ktos nie potrafil zabezpieczyc serwera - nie umiesz - wykup administracje . Nie rozumiem tylko dlaczego ta op?ata jest sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×