Skocz do zawartości

Polecane posty

heh

niestety ciezko podiciagnac to pod zkazane w polsce rozpowszechnianie (a wg mnie to to jest ewidentnie)

moze organizacje miedzynarodowe wymusza zmiane prawa :)

 

byly wyroki karne za linki warezowe ale raczej nie w polsce - przynajmniej zadnego nie znam...

 

najlepiej zglosic to do firmy SH albo ktora wynajmuje maszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest temat rzeka :) Firmy hostingowe bardzo sobie cenią fora warezowe :) np. uncity.pl jest na serwerach webd.pl, powiem tak dałem donos dla tej firmy :) a oni napisali że to nie w ich kompetencji i żebym zgłosił się do firmy która zrobiła oprogramowanie/gre. A więc warez będzie się miał dobrze w Polsce :)

 

PS. Co do bowi to tylko dzieci straszą nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no exe jak ci policja znajdzie pirackie oprogramowanie na kompie to masz 2 procesy

jeden karny a drugi cywilny wytoczony o odszkodowanie przez wlascicieli oprogramowania :)

 

 

caly problem tkwi w tym czy dawanie linkow to rozpowszechnianie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh moron, to było stwierdzenie że warez ma się dobrze na razie, a nie to że ja coś takiego prowadzę.

 

Co do linków to bierzesz udział w rozpowszechnianiu nielegalnego oprogramowania, ale co z tego gadania, policja nic nie zrobi, tylko będzie ścigać zwykłych userów. Według mnie powinni zacząć najpierw z tymi serwisami, a dopiero później z użytkownikami

 

PS. Moron policją mnie nie strasz, jestem na bieżąco w informacjach z polskiego podwórka i wiem co grozi za coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

exe, nie rozumiem o co ci chodzi

moja wypowiedz byla rozwinieciem twojej

nie mialem zamiaru cie straszyc... :)

 

 

Xavi brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

shive: ale to swojego rodzaju walka z wiatrakami ... a nie każdny ma tyle cierpliwości co Don Kichot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie niestety patrick ma racje - aby cokolwiek zrobic potrzebne jest odpowiednie prawo - bez niego to sobie mozna...

w koncu posiadanie nielegalnej muzyki jest w polsce legalne - fajnie brzmi, co?

 

 

ps. u wlochow jest tak samo - potwierdzil to nawet sad najwyzszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shive: ale to swojego rodzaju walka z wiatrakami

 

Ale zawsze coś. Rośnie nam zidiociałe, tępe i prymitywne społeczeństwo wtórnych analfabetów których szczytem osiągnięć jest forum warezowe. Trzeba cokolwiek robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja myślę, że trzeba coś zrobić, chociaz minimum.. spojrzeć jakie materiały tam są i mejla wysłać do ZAIKSu, czy tam RIIAA czy jak to tam się nazywa.. i do Microsoftu.. i do abuse@tpsa.pl i do kogoś tam jeszcze, kogo soft głównie jest na danym forum...

 

shive to świetnie ujął.. ostro, ale świetnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xavi, problem w tym ze

posiadanie utworów muzycznych na które się nie ma praw?<nie zostały kupione legalną drogą handlową>
jest legalne

wiec wychodzi na to ze nielegalna muzyka jest legalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwaliła mnie rozmowa z adminem

7214336: (14:08)

pytał się ktoś ciebie o zdanie?

Ja: (19:50)

już nie ma forum

:)

wysłało się mejla tu i ówdzie..

(21:41)

jesteś?

7214336: (21:45)

tu i owdzie?

co masz na myśli :)

;]Ja: (21:45)

zaiks,microsoft,cd projekt,bsa,komenda policji..

7214336: (21:45)

możesz się odpierdolić za przeproszeniem

Ja: (21:45)

spoko:)

7214336: (21:46)

acha a tak apropo cfaniaku

czytałeś regulamin?

;]

Ja: (21:46)

czego?xD

7214336: (21:46)

forum o warez ;]

Ja: (21:46)

to że powiesz że to w celach edukacyjnych albo po 24h trzeba usunąć to sobie możesz.. w buty wsadzić..

7214336: (21:46)

;]

i?

Ja: (21:47)

2. Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki, które mają Was zachęcić do zakupu.

7214336: (21:47)

ja gier nie ściągam więc to nie moja wina że ktoś sobie zostwi na dłużej ;]

Ja: (21:47)

tzn. co umieszczasz?

obcinasz pół instalatora?

7214336: (21:47)

gry filmy itd

 

7214336: (21:47)

omg jaki lol ;]

Ja: (21:47)

3. Jeżeli jesteś związany w jaki kolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek grupy spełniającej tą funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tychże grup, instytucji.. NIE MOŻESZ możesz wejść na forum, przeglądać żadnych plików HTML i PHP oraz NIE MOŻESZ ściągać żadnych plików. Jeżeli wejdziesz na forum (nie ma innej możliwości niż po zaakceptowaniu wszystkich warunków) to złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), będzie to oznaczało, że NIE MOŻESZ rościć prawa do odłączenia naszych ISP(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm ( darmowych oraz płatnych serwerów ), na których przetrzymujemy swoje pliki. NIE MOŻESZ ścigać sądownie żadnej osoby związenej z tym forum włączając w to rodzinę, kolegów, przyjaciół, autorów forum oraz wszystkich, którzy odwiedzają tę stronę internetową.

o rotfl

(21:48)

to mnie rozwaliło

7214336: (21:48)

twoja mama cię ciągle rozwala ;]

to regulamin cieciuku ;]

Ja: (21:48)

-.-

(21:49)

w takim razie żadnego warezu/pirata nie można ruszyć..

bo prawie wszyscy mająt akie notki

7214336: (21:49)

haha

co miałeś z polskiego?

2,3 ...

góra

ja 5 więc jeśli nie wiesz co mam na myśli

Ja: (21:50)

ja 4..

7214336: (21:50)

radze ci się podszkolić z nauką

;]

Ja: (21:50)

co ma polski do prawa?:>

7214336: (21:50)

ponieważ nie umiesz czytać ze zrozumieniem;]

Ja: (21:50)

-.-

taki regulamin sobie w buty możesz wsadzić:)

7214336: (21:50)

a jak wysłałeś tego maila tym z urzędu itd

to jak przeczytają regulamin

to potem ty będziesz płacił grzywnę

Ja: (21:51)

to Cie wyśmieją..

ta napewno -.-

7214336: (21:51)

za to że oskarżasz

;]

no tak

Ja: (21:51)

rotfl

7214336: (21:51)

w takim moim razie mój tato jest sędzią

i on pomagał mi pisać regulamin

i nie mam żadnego pirata

;]

w domq

Ja: (21:51)

w mejlach nie napisałem że osądzam tylko "zostały umieszczone linki do pełnych wersji płatnych gier. może dobrze się zainteresować: wejsciowki.com" :)

(21:52)

też nie mam żadnego pirata

wczoraj wywaliłem ostatnie płytki

7214336: (21:52)

ale miałeś ;]

darkwarez.pl

Ja: (21:52)

ale już nie mam:)

i mi nic nie grozi..

7214336: (21:52)

myslisz że mało warezow jest?

Ja: (21:52)

nie posiadam tych płytek

myślisz że wszystko w internecie jest bezkarne?

7214336: (21:53)

tego nie miałem na myśli ;]

dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Internet Privacy Act podpisany w 1995
kiedys sprawdzalem co to jest

no i bylo cos takiego o dzieciach ale podpisanego (albo mialo byc podpisane ale nie bylo) przez prezydenta... USA xD wiec nie kapuje co to ma do nas?

no i jak na plocie mojej posiadlosci gdzie trzymam setki kradzionych aut ze "jak jestes policjantem to idz sobie bo inaczej zlamies zmoje prawo do prywatnosci/wlasnosci/bycia idiota ktory bezmyslnie kopiuje (niepotrzebne skreslic)" to mi oczywiscie policja nic nie zrobi :]

 

no i to ze sam napisal

7214336: (21:46)

forum o warez ;]

a jak wiadomo
Warez (z ang. "wares" - towary) to w żargonie komputerowym zbiorcze określenie rozmaitego rodzaju produktów komputerowych czy licencji.

 

Określenie to dotyczy głównie płatnego zamkniętego oprogramowania i zmodyfikowanych wersji oprogramowania (shareware, adware), rozpowszechnianych nielegalnie, szczególnie po usunięciu zabezpieczeń przed kopiowaniem. Czasem stosuje się je także do innych materiałów dystrybuowanych z naruszeniem praw autorskich - takich jak muzyka, filmy czy ebooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Czego to teraz w tych gimnazjach uczą ...

W sumie idąc jego tokiem myślenia to mogę sobie nad drzwiami od domu powiesić tabliczkę, że jak jesteś z policji to masz nie wchodzić.

Jak tata jest sędzią to osobiście współczuje współpracownikom :)

ps. a może trzeba było by mu powiedzieć, że jest w błędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż żal pewne części ciała ściska gdy się czyta takie wypociny... Dajcie spokój... Shive już ujął w jednym zdaniu co się dzieje, nic nie trzeba dodawać...

 

ps.

radze ci się podszkolić z nauką

...ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×