Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Beny

net.is-partners.com

Polecane posty

Cześć

 

Jestem początkujący w tych tematach (hosting itp.). Szukam Hostingu pod stronę z forum i znalazłem ofertę net.Is-partners.com i chciałbym się dowiedzieć czy wszystko dobrze tam chodzi........., bo wydam na to kilka stówek i nie chciałbym się "wrypać na minę" :cry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiam się nad ich ofertą.

Co do stabilności, to nie powinna być z nią problemów. Jedyne co mnie dręczy to niskie ceny hostingu. Niby dobrze, ale... może jest jakieś 'ale'...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

nie róbcie sobie tego!!!

To są niekompetentni naciągacze!!!

Kupiłem tam konto i przez 1/3 czasu server nie dziala!!!

Subdomeny są "aktywowane" [??] po 7 dniach albo wcale ://

Obsługi technicznej nie ma!!

Na maile nie odpisują i kasy zwrócic nie chcą ://

Ratunkuuuu niech mi ktoś pomoże! Co z nimi mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie polecam, mialem konto shellowe na serwerze, ktory byl u nich postawiony. W ciagu pol roku zafundowali miedzy innymi dwie zmiany ip (i trzech providerow, wszystko z przynajmniej jednodniowym downtime).

Teraz sa w PAI, pingi

 

Badanie ncgroup.pl [195.69.83.138] z użyciem 32 bajtów danych:

 

Odpowiedź z 195.69.83.138: bajtów=32 czas=250ms TTL=58

Odpowiedź z 195.69.83.138: bajtów=32 czas=156ms TTL=58

Odpowiedź z 195.69.83.138: bajtów=32 czas=234ms TTL=58

Odpowiedź z 195.69.83.138: bajtów=32 czas=312ms TTL=58

 

dla porownania

 

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=62ms TTL=59

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=47ms TTL=59

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=47ms TTL=59

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=47ms TTL=59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

nie róbcie sobie tego!!!  

To są niekompetentni naciągacze!!!

Kupiłem tam konto i przez 1/3 czasu server nie dziala!!!

Subdomeny są "aktywowane" [??] po 7 dniach albo wcale ://  

Obsługi technicznej nie ma!!

Na maile nie odpisują i kasy zwrócic nie chcą ://  

Ratunkuuuu niech mi ktoś pomoże! Co z nimi mogę zrobić?

co do subdomen to zalezy gdzie masz net, u mnie dns sie rozchodzi srednio 1,5 dnia ( i subdomene widac ) , ale znam przypadki gdzie rzeczywiscie tydzien sie czekalo.

 

Kupiles serwer ? ja tez, wstrzymaj sie z krzykami i rezygnacja.

teraz ci podam informacje z pierwszej reki. ( nie nie pracuej tam ale mam konto gotyk.epoland.pl - popingujcie posprawdzajcie)

Obsługi technicznej nie ma - hehe w biurze nie maja netu bo sie przeprowadzili ( nie maja przeciagnietej instalacji do siebie do biura a w wiezowcu to pewnie trzeba poczekac :D ) , co do obslugi technicznej mam maila, gadu i icq do admina.

 

Od czasu zmiany lacza nie bylo ani razu downtime-u ( czyli niecaly tydzien, ale zdecydowanie widze poprawe od czasu gdzie faktycznie 1/3 czasu nie bylo dostepu do konta ).

 

Jeszcze beda z wiechy poniewaz maja uszkodzony kontronel SATA i sie chrzani dysk. Maja juz kontroler SCSI i na nowo postawiony system bedzie i zupelnie nowy panel ASS ( nie widzialem ale wiem ze bedzie sporo funkcji wiecej, w koncu porzadny backup - bo o to prosilem , cronjobs mam nadzieje, bo wczesniej trzeba bylo adminowi pisac ). Z tego co wiem to ma w koncu dzialac jak panel resellerski, czyli mozesz zakladac mniejszych userow.

 

w razie co to moj mail ergo@op.pl - tutaj pytaj i nie stawiaj na nich kreski. jak sie wygrzebia mozesz tego zalowac bo tak fajnej oferty nie ma nikt w polsce teraz ( z nie firm krzakow a prawdziwych ). Napisz tez ze jak serwer dziala to dziala jak blyskawica.

 

no ale nic.. spojrzyjcie tutaj gotyk.epoland.pl, mnie dziala niezle ( jeszcze te problemy z dyskiem , mysql nie dostaje praw do tabeli i potrafi wyjsc zonk ale to tez zniknie jak psotawia na SCSI wszystko), ale faktem jest ze bylo zle, ze 2 razy dziennie mieli ode mnie telefon i ze 3 razy bylem w siedzibie firmy.

 

ja jeszcze im dam szanse :]

 

Wysłany Czw Kwi 14, 2005 4:21 pm:

 

postaram sie cos jeszcze napisac po tym jak zmienia system operacyjny na nowy i wstawia nowe dyski, mam nadzieje ze to niedlugo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze znow maja nowe ip - kolejna zmiana klasy adresowej i providera? Dosc dziwne.

 

hmm... no to chyba moja storna nie powinna byla dzialac bo sie powinny dnsy rozchodzic no nie ?

wiem ze niedawno zmienili lacze, ale jakos od tego czasu chodzi mi ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja po prostu porownuje Badanie ncgroup.pl [195.69.83.138] nadane przez Miza z "Badanie ncgroup.pl [193.16.255.122]", ktore teraz widze u siebie.

 

Czasy nawet ladne, ale sa podpieci do jakiegos dziwacznego providera.. Elsnet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam konto od 7 marca bodajze.

nie wiem, wiem ze mieli kilku providerow i ciagle cos sie pieprzylo, tak jak bylo mowione przez 1/3 czasu lacze nie dzialalo.. albo raz dzialalo po 5 min nie.. a potem znowu... ale od czasu przeprowadzki poki co jest ok ... na razie tydzien ( zdecydowanie na lepsze ), teraz czekam na nowy sytem i nowe dyski. ale sa jakies klopoty jeszcze.

 

jak mowie , nie ma co stawiac kropki na nich bo za takie konto jak mam powinienem placic ponad 1000-1500 zl rocznie a zaplace 200-300 zl....

 

tylko mowie musza ukonczyc prace, w sumie to mlody hosting, i trzeba czasu, czytalem opinie o innych firmach jak zaczynaly i tez nie jest za rozowo.

 

a co do oddawania kasy tam jest napisane ze nie podlega zzwrotowi w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wiesz, wszystko zalezy od podejscia - jak na hosting w Polsce maja naprawde atrakcyjne ceny (a i teraz pingi niezle, bo poprzednio rownie dobrze mozna bylo skorzystac z dowolnego hostingu w US), ale ciagnie to tez za soba jak widac slaba jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Wiesz, wszystko zalezy od podejscia - jak na hosting w Polsce maja naprawde atrakcyjne ceny (a i teraz pingi niezle, bo poprzednio rownie dobrze mozna bylo skorzystac z dowolnego hostingu w US), ale ciagnie to tez za soba jak widac slaba jakosc.

sluchaj serwer teraz chodzi naprawde szybko, brak kilku funkci w panelu , ale mozna je samemu w dosyc prosto zrealizowac samemu przy odrobinie wiedzy, co do jakosci to ja mowie. bylo bardzo zle ale z winy padajacych lacz ( zmienione jak sami widzicie, oraz wadliwych dyskow, w tym tygodniu moze bedzie nowy system na na nowych dyskach scsi ) .

 

Co do jakosci to nie narzekam bo moj portal dosyc mocno obciaza serwer i nie wyrzuca mnie nikt i nie narzeka ( a z tym roznie bywalo ).

 

Jakosc sie poprawi :D ja wam to mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie narzekalbym, nie mam wielkich wymagan, rzadko zagladam do serwisow ktore utrzymuje na tym serwerze, ale jakos dziwnie za czesto sa one niedostepne, ostatnio ponad dzien wszystko bylo offline - wczesniej opisana zmiana DNSow (jako klient i uzytkownik nic o tym nie wiedzialem i nie zostalem poinformowany), po tej zmianie machnalem reka, ok przynajmiej pingi ladnie chodza, ale nie minelo wiele zagladam dzisiaj profilaktycznie i znowu wszystko w kosmosie lacznie z domenami ISP, byc moze znowu jakies prace nad czyms, moze nowy system, moze nowe dyski, ale niestety znowu jako klient nic o tym nie wiem. Na maile czasem dostaje odpowiedz czasem nie, ale z tego co pamietam wiekszosc rzeczy jest robiona z moich maili tylko ze nie jestem informowany iz moge juz cos uruchomic bo usunieto problem, moze chodzi o efekt niespodzianki? Ogolnie jak napisalem na poczatku nie narzekalbym. zwlaszcza biorac pod uwage cene uslugi, gdyby nie fakt, ze przy tak czestych padach i czasie ich trwania nie moge myslec o postawieniu tam zadnego powazniejszego serwisu lub faktycznie uzywanych kont pocztowych, praktycznie serwer nadaje sie tylko jako poletko do testow. Choc wciaz licze, ze moze nastapi faktycznie zmiana na lepsze.

**************

 

Posta pisalem o drugiej w nocy gdy off-line juz pewnei troche trwal, teraz mamy 13-ta a serwery wciaz off-line, biorac pod uwage ze jest niedziela to pewnie dopiero od poniedzialku bede mogl sie cieszyc www i poczta

 

Wysłany Nie Kwi 17, 2005 3:49 pm:

 

No i wystartowaly, jednak w niedziele :D Sklamalem czesciowo mowiac o braku informacji poniewaz wlasnie doszperalem sie w aktualnosciach na stronie firmy informacje z 15 kwietnia ze do 7 rano 16tego moga serwery nie pracowac, po prosto prawopodobie wydluzylo sie o poltorej doby :) Ale to tez dobra informacja bo dzialaja w koncu aktualnosci (wczesniej jak wchodzil osi ena podstrone to jej nie bylo) dlatego przestalem zagladac w ostatnich dniach i to zdanie to nie ironia, naprawde mam nadzieje ze to oznaka zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm aktualnosci dzialaja mowisz ? mnie tam zawsze dzialaly :/ na stronie epoland.pl w kazdym razie na strone is partners ni wchodze bo ne ma tam nic ciekawego w sumie :).

 

co do tego czy moj serwer dziala to nie wiem bo pisze z kafejki i chyba sie dnsy nie updejtnely jeszcze :/

 

mam nadzieje ze to juz nowy system na nowych dyskach bo jak beda dalej pady to sie znow bede musial do nich przejsc. :/

 

Wysłany Pią Kwi 29, 2005 8:44 pm:

 

dobra status hostingu is...

 

serwer dziala, dziala szybko i sprawieni, nie doszly mnie sluchy o zadnym zwisie, padzie , niedostepnosci mojego portalu..

 

jedyne co mnie irytuje ze nadal nie mam dostepu do panelu admina :)

 

ale grunt ze w koncu zaczelo to dzialac jak nalezy :)

 

Wysłany Sro Maj 11, 2005 4:30 pm:

 

Hmmm....

dobra to teraz tak... serwer chodzi jak nalezy, zero awarii poki co.

jest nowy panel admina... dziwnie troche to wyglada ale dziala , do tego dziala na zasadzie resellera ... przynajmniej mnie taki pakiet zrobili :-) troche ciezko sie polapac bo mi migrowali stare konta do nowego systemu i to srednio wyszlo , tak jakby mi brakowalo kilku funkcji do ustawien ... ale ogolnie jest ok...

w tej chwili to wszystko dziala ok, panel wyglada na to jeszcze sie ma rozwinac :D

jak mi to podziala ze 2 miechy bez awarii to zaczne polecac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×