Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Professional

[szukam] Hosting Pod Katalogi

Polecane posty

Witam

 

Szukam jednego konta pod katalogi stron (4 sztuki). Obecnie mam nazwa.pl, jor.pl, masternet.pl, webisp.pl oraz host247.pl więc szukam czegoś nowego (na innym IP). Potrzebuję co najmniej 4 baz danych, możliwości podpięcia 4 domen, transferu w granicach 5GB miesięcznie i przyjaznego panelu admina. Co polecacie?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi jest potrzebne max. 60GB transferu rocznie czyli IQ odpada a z kolei Proste byłoby ok gdyby nie to, że na najmniejszym koncie można mieć tylko 1 baze danych (pozostałe parametry jak i cena mi odpowiadają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Professional ..trochę niedorzeczna sprawa z tym transferem... nikt nie każe Ci 200 Giga rocznie wykorzystać.. a IQ.pl to świetna jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale:

 

1. 200 a 60 to nieduża różnica.. a przyszłościowo można pomyśleć

2. Nie płacisz raczej za transfer (no, chyba, że przy różnicy 60 Gb - 600 Gb, bo przy 200 Gb to tutaj znikoma sprawa), płacisz za jakość konta.. znajdziesz jakiś gniot z 60Gb transferu rocznie i będziesz się wkurzał o jego jakość.. co z tego, że będziesz się dobrze czuł, że nie przepłacasz za niewykorzystany transfer? To nie tak działa hosting i stosunek jakość / cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

testuje ostatnio iq.pl i jestem bardzo zadowolony. Proste.pl to tez ich marka wiec mysle, ze wszystko bedzie hulac. A na jednej bazie sql mozna sie jakos zmiescic, kwestia przyzwyczajenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 200 a 60 to nieduża różnica.. a przyszłościowo można pomyśleć
Ale mi to konto potrzebne jest jedynie pod kilka śmiesznych qlwebów, które będą zupełnie bez grafiki i każdy z nich wyciągnie max. 1GB transferu miesięcznie. Nie widzę potrzeby kupowania większego konta.

 

2. Nie płacisz raczej za transfer (no, chyba, że przy różnicy 60 Gb - 600 Gb, bo przy 200 Gb to tutaj znikoma sprawa), płacisz za jakość konta.. znajdziesz jakiś gniot z 60Gb transferu rocznie i będziesz się wkurzał o jego jakość.. co z tego, że będziesz się dobrze czuł, że nie przepłacasz za niewykorzystany transfer? To nie tak działa hosting i stosunek jakość / cena..

 

Rozumiem wszystko doskonale. Ale zależy mi na czymś w miare tanim i pewnym. Jak napisałem w pierwszym koncie mam już katalogi na jorze, masternecie, webisp i host247 gdzie ceny są atrakcyjne a jakość bardzo mi odpowiada i do niczego nie mam zastrzeżeń. Widzę, że praktycznie każdemu kto prosi o porade polecacie iq i proste. Jest jeszcze coś innego? Chodzi mi o półke cenową jak w tych hostingach, które mam obecnie (do 100zł rocznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Professional: jednak myślę, że proste.pl było by optymalne dla Ciebie, a przecież możesz do jednej bazy wrzucić 30 pod innymi prefiksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×