Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Caapcom

[Hostnig] Sync.pl - tym razem oszustwo - zabawa w sponsora

Polecane posty

No witam panie Sync.pl

Widzę,że jest Pan ciągle atakowany...

Czy aby na pewno bezpodstawnie ?

 

 

Otóż przejdę do rzeczy:

 

Jestem stałym słuchaczem Megastacji.net i 27.02.2005 (czyli kilka dni temu) zobaczyłem na www.megastacja.net w dziale Megastacja Poleca (do tej pory tam widnieje) taki news:

 

"Konkurs z Sync.pl - 15 x 500MB do wygrania!

 

Zapraszamy na niedzielny konkurs z sync.pl, który ufundował cenne nagrody dla naszych słuchaczy - 15 kont www po 500MB z 10GB limitem transeferu. Wystarczy słuchać naszej stacji w niedziele 27 lutego. Proste pytanie, krótka odpowiedź i konto jest Twoje!"

 

 

Wygrałem jedno z kont co jest potwierdzone przez Prezesa (Grzegorza Andryszaka) Megastacji na antenie tego radia przy tysiącach słuchaczy,fragment zapisu w którym jest kilkakrotnie potwierdzone iż ja wygrałem to konto:

(SFX czyli samowypakowujące się archiwum WinAce żeby było szybciej i łatwiej)

Ponadto wszystkie maile jakie otzymałem od "Obsługi Słuchaczy Megastacjii" , można sobie humor poprawić

 

Link: http://www.resident.republika.pl/Sync.pl/Wygrana.exe - waży tylko 810 kb - polecam - część audycji w pliku Mp3 + oryginalne maile

 

Link alternatywny:

http://rec.freefronthost.com/Sync.pl/Wygrana.exe

 

No i po zakończeniu konkursu dostałem maila od Megastacjii.net aby przesłać hasło na konkurs@sync.pl.

Wysłałem,czekałem półtora dnia i kolejny mail z którgo nic nie wynikało,kolejny dzień zwodzenia,znowu przez 3 dni zwodzenie że to "Po rozmowie z Panem Jarosławem z megastacji doszliśmy do wnioasku, iż założenie konta zostało przeoczone. Pracownik który się zajmuje konkursami dostał polecenie sprawdzenia sprawy, także Pan Kubiak nas nie zrozumiał.", a ze to "

Proszę podać login i hasło do konta jakie mamy Panu założyć." , którego i tak nie założył,itd.

 

I po kilku dnaich zwodzenia przez Sync.pl i kulturalych próśb z mojej strony o wyjaśnienie postanowiłem trochę go przyduśić,bo nie kazdy daje sobą pomiatać i wysłałem już przedostatniego maila:

 

 

"Witam

 

Kolejny dzień nie otrzymałem wygranej ani żadnej odpowiedzi ze strony Sync.net.

Czyżby to była nowa technika tworzenia reklam ?

A może poczta pantoflowa czy tworzenie antyreklamy to przepis na sukces Waszej firmy ?

Bo każda firma cos sobą reprezentuje,jak widać poziom niektórych jest na samym dnie i ludzie robiący za przeproszeniem "dupę z gęby" nie pownni się prowadzeniem rzetelnych interesów zajmować.

Liczę,że za chwilę otrzymam wygraną i powyższa wypowiedz okaże się nieaktualna i trafi do kosza.

Jeśli nie,to jestem ciekaw czy pozostałe 14 osób otrzymały swoje konta,jeżeli nie to powstanie organizacja pomocy dla powodzian tak jak powstało to w przypadku "firmy,że tak sobie to ustawię" "komputery00",

nawet jeżeli będzie potrzeba zaangażowania dodatkowych ludzi do przywracania porządku i wartości reprezentowanych przez osoby świadczące usługi internetowe."

 

A to jeszcze nic,bo potężna dawka humoru do zassania z powyższego linku:

 

Uważam że to za przeproszeniem "ścierwo" a nie firma prowadzona przez jakiegoś "małolata" - i nie chodzi tu o wiek,tylko o rozum,niekiedy mam wrazenie że 10 letnie dzieci maja go więcej,niż Pan,Panie Sync.pl

 

Ładną reklammę Pan sobie zrobił,Panie Sync.pl ,a za błedy się płaci.Poczuje Pan,ile to kosztuje...

 

Dziękuję za uwagę.

 

 

Nie tylko ja tak sądzę:

 

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=82858

 

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=56192

 

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?p=2438#2438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a do tego dzieciak sprzeciwia się że nie miał nigdy h4u śmieszne , jak już wsyzstko zostało wyjaśnione na webhelpie to głupio mu było i sądami małolat straszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on mówił że kupił h4u ale to jest nie prawda :-P

 

Sync.pl i h4u miało tego samego właściciela który prowadzi swój hosting w taki sam sposób , żenada, zero kontaktów, oszustwa, same awarie, problemy z podpięciem domen itp. , sync.pl się wypiera ale telefon na sync.pl starej stronie jeszcze był taki sam jak na h4u czyli wszystko wiadomo, na różnych forach jest tyle złych commentów na ich temat , że po prostu dziwie się że dawno nie zamknął interesu,

 

tylko męczy mnie jeden fakt czemu dalej ludzie się kuszą tymi cenami i kupują tam konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje w sync.pl to jest po prostu jedna wielkia parodia. Mam konto sponsorowane. Ciagle server pada, php ostatnio strasznie szfankuje - a mysql to porazka. Kontakt po prostu zerowy. Ani e - mail, ani gg nie odpowiada. Na telefon nawet nie dzwonie bo naczytałem sie juz bardzo duzo opini ala : ' sync = telefony - kontakt '.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Nie wiem czy jest sens ciagnac kolejny temat o sync.pl . Zlych opinii jest bardzo duzo i wiecej nie potrzeba. Chyba, ze zaczna pojawiac sie pozytywne co moze i kiedys nastapi (tak, jestem optymista :D

 

Pozdrawiam wszystkich, a zwlaszcza nowych uzytkownikow forum.

 

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni przed tych konkursem ostrzegalem ich na forum odnosnie SYNC.pl.

Odpisal mi nawet Pan od marketingu megastacji.net i powiedzial, ze sync.pl dziala legalnie a poza tym megastacja.net bardzo starannie dobiera sobie partnerow.

No i po konursie nastepnego dnia nagle forum megastacji.net zniknelo :D

 

A poza tym przez ostatnie 2 tygodnie na megastacji.net bylo ciagle tylko slychac reklamy SYNC.pl ze to profesionalny hosting itp. a na koncu text: "AHH TAK TANIO JESZCZE NIE BYLO". Ciekawe ilu ludzi sie przez nich nabralo (przez te reklamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem od Pana Kubiaka następującej treści mail:

 

"Witam serdecznie

 

W związku z licznymi głosami o niewywiązaniu się firmy sync.pl z założenia kont nagród w konkursie Megastacji

proszę o informację czy w tym przypadku wszystko było w porządku. Z góry dziękuję za informację i pomoc.

 

pozdrawiam

 

Jarosław Kubiak

 

Dział Marketingu Megastacja.Net "

 

 

Mi jest ich szkoda.Mi jest ich szkoda bo w radiu pracują (jeżeli tak to mogę nazwać) wspaniali ludzie,którzy wychodza z siebie by tylko Radio sie jak najlepiej rozwijało.Naturalną rzeczą jest,że zawsze zaczyna się od niczego i w miarę rozwoju szuka się partnerów/sponsorów.I to jest jak najbardziej na miejscu,nie mam do nich pretensji,że to po prostu nie wypaliło.

 

To teraz ja wychodzę z siebie i sprawa jest nagłosniona na dzisiatkach fór,stron internetowych,blogów,grup dyskusyjnych,itd.

 

Cwaniak myślał,ze sobie darmową reklamę zrobił ale motto brzmi jak pisałem "są cwani i cwańsi" i ci "cwańsi" w jakimś stopniu go "dojadą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja, jestem po stronie WASZEJ STRONIE.

Prosty sposób, wysłać teraz meila do Jego serwerowni, pisząc tam, że P. SYNC nie wywiązał się z umowy. Np. THE PLANET, na wiadomość, że ktoś ma na ich serwerach nielegalnie gre, blokują go, może w tym wypadku było by tak samo. Czytałem bardzo dużo złego na temat pana sync.pl.

P.S. Może kiedyś się poprawi, życzę mu tego bardzo.

________________________

Moze kiedy nic nie mial wspólnego z h4u, ale teraz ma:

 

DOMENA:

nazwa domeny:    h4u.pl

id abonenta:     sibr4182 (FIRMOWA)

serwery nazw: ns2.sync.com.pl.[70.84.106.149]

             ns1.sync.com.pl.[70.84.106.148]

utworzona:               2004.06.16

ostatnia modyfikacja:    2005.03.03

registrar: Consulting Service

 

opcja: brak opcji na nazwe domeny

 

 

           ABONENT:

firma:  Usługi Informatyczne Sync.pl

ulica:  Skargi 10 M. 73

miasto: 87-140 Chełmża

lokalizacja: PL

identyfikator: sibr4182

telefon:  +48.0123953040

fax:  +48.0123953041

ostatnia modyfikacja: 2005.01.02

registrar: Consulting Service

         

- poniewaz to są dane z transferu h4u, a teraz:
DOMENA:

nazwa domeny:    sync.pl

id abonenta:     sibr4182 (FIRMOWA)

serwery nazw: ns1.sync.com.pl.[70.84.106.148]

             ns2.sync.com.pl.[70.84.106.149]

utworzona:               2004.09.04

ostatnia modyfikacja:    2005.03.03

registrar: Consulting Service

 

opcja: brak opcji na nazwe domeny

 

 

           ABONENT:

firma:  Usługi Informatyczne Sync.pl

ulica:  Skargi 10 M. 73

miasto: 87-140 Chełmża

lokalizacja: PL

identyfikator: sibr4182

telefon:  +48.0123953040

fax:  +48.0123953041

ostatnia modyfikacja: 2005.01.02

registrar: Consulting Service

         

         

 

         

         

 

dane aktualne z dnia: 2005.03.05

         

 

 

DOMENA:

nazwa domeny:    drt.pl

id abonenta:     sibr4182 (FIRMOWA)

serwery nazw: ns2.sync.com.pl.[70.84.106.149]

             ns1.sync.com.pl.[70.84.106.148]

utworzona:               2004.06.30

ostatnia modyfikacja:    2005.03.03

registrar: Consulting Service

 

opcja: brak opcji na nazwe domeny

 

 

           ABONENT:

firma:  Usługi Informatyczne Sync.pl

ulica:  Skargi 10 M. 73

miasto: 87-140 Chełmża

lokalizacja: PL

identyfikator: sibr4182

telefon:  +48.0123953040

fax:  +48.0123953041

ostatnia modyfikacja: 2005.01.02

registrar: Consulting Service

         

         

 

         

         

 

dane aktualne z dnia: 2005.03.06

 

         

 

UWAGA! NIE MOŻE SPRZEDAĆ JUŻ HOSTING I RESELLERÓW POD DOMENAMI NP. SYNC.PL, SYNC.COM.PL ORAZ H4U.PL. WIĘC TERAZ KUPIŁ JESZCZE JEDNĄ DOMENĘ DRT.PL I SPRZEDAJE HOSTING NA ALLEGRO (MOŻE TO NIE ONE, ALE DANE Z TRANSFERU DOMENY SĄ TAKIE SAME DLA SYNC.PL, H4U.PL ORAZ DRT.PL). JEST JESZCZE JEDNA DOMENA KTÓRA WSKAZUJE NA SYNC.PL (MOZE JEST ICH WIELE), ALE NIE PISZE, PONIEWAŻ NIE SĄ TAM WYPEŁNIONE DANE.

A JESZCZE JEDNO TERAZ JEST CPANEL 10.0.0, A ON MA JESZCZE 9.9.9.

TAKŻE JESTEM OPTYMISTĄ I WIERZĘ W TO, ŻE SIĘ KEDYŚ POPRAWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JESZCZE JEDNO TERAZ JEST CPANEL 10.0.0, A ON MA JESZCZE 9.9.9.

Jedno - nie musisz krzyczec.

Drugie - wejdz na http://layer2.cpanel.net i przeczytaj:

Linux

STABLE

9.9.9-STABLE_15

(Sun Dec 12 23:44:32 2004)

 

RELEASE

10.0.0-RELEASE_143

(Tue Mar 1 19:57:36 2005)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra. Ja tylko informuje. I teraz dokładniej sprawdziłem, firma drt.pl (- powiązana z sync.pl [tak wynika z transfru]), robiąca konta na numerach P w kamo.com.pl ma panel 9.9.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zapokmnieliśćie o http://cvv.pl/ to też dzieciaka, powiem jedno dzieciak sobie nieźle to wszystko wykombinował od początku jak było jeszcze h4u , sprzedawał tak tanie resellery że taniej się nie dało ale za to ciągle nie chodziło, i te wszelki oszustwa dały mu zysk, ale megastacja.net że z nim wszedła, wcześniej miała lepszych partnerów hostings.pl , którego wszystkim polecam ale z syncem , to śmieszne

 

p.s - najlepsze to że pan sync.pl ma konto na tym forum i nie raczy się odpowiedzieć tak jak wcześniej robił co pokazuję że jest oszustem i to było celowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modzio, takimi tekstami informujesz, że własnie Ty ejstes niezrównoważonym emocjonalnie dzieciakiem :)

 

Od początku, Panie Capcom, Pana konto aktywne ejst od ponad tygodnia, z kąd ten temat??

 

@snicer

Nie wiesz nic nie wypowiadaj sie w ogole

 

h4u.pl zostało dawno temu przejęte przez sync.pl

 

pod domena drt.pl nie sprzedajemy my, tylko pozwalamy resellera zakladac w niej konta, a to roznica.

 

Od listopada NIE SPRZEDAJEMY NA ALLEGRO ;]

 

Ile Ty masz lat 5, 10 ? Od kiedy 1 domena = 1 firma

 

onet.pl i hosting.pl to inne firmy bo mają rożne adresy? weź pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.

 

@Mondzio

 

A CZY JA CI WYGLĄDAM NA ALFE I OMEGE, JAKIEGOŚ WRÓŻBITE ALBO COŚ ? Z kąd ja mam wiedzieć, że ktoś za moimi plecami raczy mi opinie psuć nie pisząc o tym ani jednego maila?

 

ŻEGNAM w ogole tu nie odpowiem, wszyscy chetni na mail DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYNC - jeszcze nie widzialem nikogo, kto by tak jak Ty pomiatal swoimi obecnymi czy potencjalnymi klientami

 

zyjesz i funkcjonujesz dzieki klientom, dzieki temu, ze Ci ludzie swoje ciezko zarobione pieniadze wplacaja na Twoje konto ... powinienes byc im wdzieczny i sluchac tego co do Ciebie mowia i czego oczekuja.

A Ty co? Masz ciagle pretensje, ze Ci ludzie cos od Ciebie chca :)

Wogule jaki prawem oni smia zaklucac Twoj swiety spokoj? :)

Nie wywiazujesz sie z umow (sponsoring), bierzesz pieniadze po czym ludzie nie maja z Wami kontaktu. Rzucasz wielkie hasla w stylu wielkie odszkodowania, potezne umowy .... po czym nie odpowiadasz na pytania dotyczace tych hasel. JAk na forum WebHelpa rzuciles te haslo to zadalem Ci pytanie .... po czym stwierdziles ... ze forum dyskusyjne to nie czat wiec nie odpowiesz juz na zadne pytanie :) :)

 

Pomiatasz klientami jak kolegami z piaskownicy. Wstydz sie chlopcze!

 

:)

 

Ale masz jedna duza zasluge dla polskiego swiata hostingowego - uswiadamiasz ludzi jakie moga byc roznice miedzy firmami hostingowymi. Dzieki Tobie (czy Twojej firmie) ludzie teraz wiedza jak mozna wdepnac w g..... jesli nie sprawdza opini o firmie. Dzieki Tobie ludzie stali sie uwazniejsi i dokladniej analizuja zarowno oferty firm jak i sama firme. I za to w imieniu innych firm hostignowych DZIEKUJE CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×