Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deuter

Hetzner.de - Prosba O Adresy Serwisów

Polecane posty

Witam

Przymierzam się do zakupu serwerka w hetzner, stąd prośba do korzystających z tej stajni o adresy serwisów które tam działają.

Chciałbym sprawdzić organoleptycznie jak hasają stronki.

 

TIA

D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bedzie ddos?

a co mi tam -

www.agrofoto.pl

w tym momencie jeszcze walcze z nowym softem do obslugi galerii, wiec czasem soft bywa lekko zmeczony

 

z tego co kojarze chlopaki maja forum.dvhk.pl w tej samej serwerowni

ogolnie po 1miesiacu uzywania nie moge powiedziec zlego slowa o usludze, co najwyzej nie podoba mi sie sposob platnosci karta, bo prawdopodobnie oni przetrzymuja dane o kartach w swojej bazie - a to mi sie nie podoba

 

pozdrawiam i zycze zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to chodziło.

 

Chciałem sprawdzić rożnicę między krajowym VPSem na maszynie z pewnikiem 300 innymi VPSami i 800 domenami, i 17-20ms , a zagranicznym dedykiem z 40-50ms. Różnica znaczna, zagraniczny dedyk bezapelacyjnie górą.

 

BTW, ciekawa galeria i pomysł ;)

 

Pozdrawiam

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sprawdzić rożnicę między krajowym VPSem na maszynie z pewnikiem 300 innymi VPSami i 800 domenami, i 17-20ms , a zagranicznym dedykiem z 40-50ms. Różnica znaczna, zagraniczny dedyk bezapelacyjnie górą.

 

BTW, ciekawa galeria i pomysł ;)

Wiesz co do pomyslu to tak jakos wyszlo i trafilem w potężną dziure - co zreszta widac - działam od 1marca a juz mam ponad 1100userow i okolo 3000unikalnych wejsc dziennie, home.pl wywalilo mnie od siebie i wybor padl wlasnie na hetznera.

serwer jeszcze nie jest idealnie dopracowany ale to sie poprawi, priorytetem dla mnie w tej chwili jest soft bo obecny system - CPG to smiech na sali pod wzgledem uzycia sqla - dla przykladu do wygenerowania jednej z podstron z wyborem kategorii potrzebuje - uwaga - 180zapytan SQLa (slownie: sto osiemdziesiat).

Jak zmienie soft to wtedy zajme się tuningiem serwera a na koniec pewnie tuningiem kompa - w planach mam jednak upgrade ramu.

to by bylo na tyle co powiem o agrofoto.pl i hetzner.de razem wzietymi w tym momencie

 

pozdrawiam i zycze powodzonka

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do zakupu serwerka w hetzner, stąd prośba do korzystających z tej stajni o adresy serwisów które tam działają.

Chciałbym sprawdzić organoleptycznie jak hasają stronki.

 

Dużo zależy "co" tam hasa. Poniżej masz całą gamę technologii jakie używam. Wszystko wykorzystuje "hetznera" z Athl64 3700+, 1GB RAM, 64bit Ubuntu. Ciekawe, że kupowałem z Athl64 3000+, ale widocznie załapałem się na darmowy upgrade bo potem tamta oferta znikła z oferty. Sprawdziłem i okazało się dali mi mocniejszy procesor. ;)

Miałem też kontakt z ich supportem. Można było bez problemu dogadać się po angielsku. Raz padły wszystkie serwisy. Problem rozwiązali b. szybko. Oddzwonili na komórkę i poinformowali co było nie tak (kabelek sieciowy im wypadł z gniazdka :D Jestem bardzo zadowolony z ich usług i szybkości serwera. Wcześniej używałem VPS'a na tektonic.net. Poprawa wydajności jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wynajętego dedyka na Hetznerze (DS 3000) i jestem bardzo zadowolony, zobacz tmxp.pl - na joomli to działa i chyba musiałbym mieć ruch tak z 20000 wizyt dziennie by to jakoś mocniej obciążyć, na razie tylko około 1000-1500. ;)

 

W tej cenie chyba nie ma nic lepszego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×