Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
berix

[wirtualny] Szukam Jakiegos Hostingu Za 50zl/rok

Polecane posty

Witam od wczoraj staram sie cos dowiedziec na teamt platnego hostingu, poniważ moja dotychcasowa strona już komfortowo na hostingu 60free.ovh.org nie pracuje bardzo duzo "outime'ów". Interesuje mnie taki hosting mniej wiecej za 50zl/rok.

Wymagania

- php v5

- szybka baza MySql

- podpiecie domeny

- wysoki upload pliku w stosunku do ceny 50zl/rok

- wysoki transfer miesieczny w stosunku do ceny 50zl/rok

- poprawnośc działania na CMS'ie extreme-fusion III(duzo odwolan do bazy)

- statystyki strony (odwiedzin/transferów)

- pojemnosc dyskowa minimum 100 mb

 

hmm raczej wymagania nie są zbyt wygorowane, mam już upatrozne niektre hostingi m.in.

-

-

-

-

-

-

-

 

lecz nie wiem który by był najlepszy :) dla mojej strony, najbardziej mi zalezy na szybkosci CMS'a EF III(szybka baza danych) oraz podpiecia domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie proste.pl, reszta z tej listy to albo shit, albo masówka (ovh) wyłączając też cal.pl

 

Bierz proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

doprosić mamę/tatę/babcię o drugie tyle i kupić coś ciut lepszego.. no albo proste.pl, jak wyżej powiedziano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale dałeś konkurencję :) Porównanie forall.pl z proste.pl to jak maluch i mercedes :)

 

Z tego co podałeś to tylko i wyłącznie proste.pl :) Jeśli wybierzesz coś innego to ..... zwątpię :) ( z tych ofert co podałeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi proste.pl daltego sie znalazlo w moich propozycjach ze jest w promocji :) :) widac jestescie jedno glosni :), a mozeci emi np powiedziec ile ten hosting proste.pl na maksymala ilosc mb uploadu na server? i czy czasem nie trzba bedzi ewykup[ic dodoatkow te 5gb transferu... bo tam jest ten transfer z '*' :)

 

doprosić mamę/tatę/babcię o drugie tyle i kupić coś ciut lepszego.. no albo proste.pl, jak wyżej powiedziano :)

 

hmmm nie potrzbuje lepszego poniwaz oferty za ok 50zl/rok w zupelnosci wystarcza (glownie chodzi o pojemnaosc dyskowa i transfer) a to dla mnie najmniej istotnie poniwaz na str liczy sie tresc a nei download :) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jzu sa sprawy techniczne... duzo czytalem o proste.pl i nie wyczytałem zadnych uwag/niedociagniec kontaktem z adminami... wiec to pomijalem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

berix... trzy rzeczy:

 

1. support proste.pl znajdziesz na www.proste.pl (pewnie jakieś admin@proste.pl albo bok@proste.pl czy coś w tym stylu) i im zadawaj pytania odnośnie konfigu i usług..

 

2. proponuję pisać wolniej, acz dokładniej

 

3. widzę, że jesteś na etapie "tylko transfer i pojemność się liczą" i "drożej niż 50zł rocznie nie ma sensu dawać za hosting" - pogadamy za 2-3 lata, jeśli ciągle będziesz w "biznesie".. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×