Skocz do zawartości
Kriz Dux

Pytanie - Upload_max_filesize>50 Mb - Gdzie?

Polecane posty

Witam!

 

Szukam serwerów zarówno polskich jak i zagranicznych, gdzie w konfiguracji php.ini

występuje wartość zmiennej upload_max_filesize > 50MB,

ewentualnie takich serwerów, gdzie mogę sobie edytować tą zmienną.

 

Pozdrawiam.

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej na serwerach nie ma mozliwosci zmiany tego parametru ze wzgledu na obciazenie jakie generuje wrzucanie plikow po 50mb przez parenascie osob online , proponuje inwestycje w dedyka , ew. napisz jakie parametry potrzebujesz ( na jednym z serwerze mamy ustawione na 50mb )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progreso @doopy, progreso:)
No fakt, literówka ;-)

 

ze wzgledu na obciazenie jakie generuje wrzucanie plikow po 50mb

To też fakt, i nawet jeśli będzie możliwość wrzucania takich plików, to przygotuj się na ewentualne wyproszenie z hostingu bo to bardzo możliwe ;-) Tak jak mówi @Fujara - najlepiej zainwestować we własny serwer dedykowany.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest proste: upload przez http do czasu całkowietego wgrania jest trzymany w ramie... Wiec jeśli chcesz shared hosting który np utrzyma kilka wrzut po 100Mb w tym samym czasie to szukasz czegoś nierealnego. Jesli to ktoś oferuje to po chwili jak już będziesz miał większa popularność cały serwer padnie.

 

 

Tylko dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach... a moze skrypt php ktory sobie bedzie to ladowal ... tak jak do duzych Baz Mysql ? leci sobie 10% 20 itd itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie działą takie skrypt dzielące ale chyba bazuje na tym że sql to plik tekstowy. A Pliki typu zip czy bmp ciezko podzielić skryptem. Obciązenie pamięci przy uploadzie jest mniejsze jak klient ma szybkie łacze. Można też zakombinować z ftp via php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie było .PL tylko nazwa (czyli nazwa firmy, imo jest to progreso, nie progresso:) )

EOT;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, więc mam przydatne info (mam nadzieję):

DreamHost pozwala na użycie samodzielnie skompilowanej wersji php, z własnym php.ini (czyli możesz pozmieniać co Ci się żywnie podoba).

 

Przed chwilą sprawdziałem i bez problemu ustawiłem max. pplik wysyłany przez upload na 100MB oraz execution_time na 120 (!) sec.

 

Czyli, teoretycznie, tego chciales.

 

Pytanie tylko, jaki to ma sens na dłuższą metę? Zauploadujesz (raczej zaczniesz uploadowac) w taki sposób pliki, dociążając procka i prędzej czy później wylecisz (na szczęście dreamhost ma na ten temat dobrą, jasną politykę / zasadę rozdzielania zasobów).

 

Jak ktoś jest zainteresowany co do ichniego php.ini zapraszam na priv.

zmodyfikowane ini: http://files24.net/info.php (php4)

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×