Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr Mikołajski

Zmiana Regulaminu Kei.pl

Polecane posty

Wczoraj dostałem maila, więc się dzielę informacją.

 

Od dnia 20 grudzień 2006 wszystkich nowych Klientów i Użytkowników Kei.pl obowiązuje regulamin z następującymi poprawkami:

- dodaje się następujący podpunkt w paragrafie:

§ 5. 2. Zawierając Umowę Klient, zobowiązuje się do:

...

l. nie rozsyłania (samodzielnie lub za pośrednictwem osób trzecich) Spamu reklamującego serwisy internetowe działające na serwerach Operatora lub w jakikolwiek sposób odwołującego się do zasobów zapisanych na serwerach Operatora - w tym nie rozsyłania Spamu o którym mowa powyżej z wykorzystaniem infrastruktury osób trzecich.

 

Jednocześnie dotychczasowe punkty l,m,n zmieniają się odpowiednio na m,n,o.

 

- dodaje się następujący podpunkt w paragrafie:

§ 16. 5. Operator ma prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem natychmiastowym i zaprzestania świadczenia Usług hostingowych w przypadku:

e. podjęcia przez Klienta lub Użytkownika działań, które będą skutkowały niewykonaniem któregokolwiek z obowiązków wskazanych w &5.2 w pkt. od h) do l) Regulaminu.

 

Zmiany obecnych Klientów i Użytkowników będą obowiązywać w ciągu 30 dni od daty wysłania zawiadomienia.

 

Jednocześnie informujemy iż powyższe zmiany nie zmieniają naszego sposobu działania - wysyłanie spamu reklamującego stronę w sieci Kei.pl nawet z innego serwera jest działaniem na szkodę operatora, a tym samym podstawą do rozwiązania umowy. Głównym celem zmiany jest zwrócenie uwagi w bardziej czytelny sposób na szkodliwość i konsekwencje takich działań.

 

--

Z poważaniem

Marcin Pasek

Dyr. ds. marketingu Kei.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłanie spamu reklamującego stronę w sieci Kei.pl nawet z innego serwera jest działaniem na szkodę operatora,

 

Masakra składniowa. Nie wiem kto to pisał ale na pewno odbyło się to w strasznym pośpiechu. Niemniej kierunek słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tą informację, pomijając składnię maila (nie chce się w tym temacie wypowiadać :)) jest to raczej po prostu doprecyzowanie postanowień umowy i raczej nie będzie działać na szkodę użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tja.. ale co, że nie mogę np. mieć bazy userów w serwisie i im wysyłać mejlingu?

 

dla mnie jest to niejasne.. "SPAM" - co to jest w tym przypadku? Czyżby znowu kolejna firma sobie otworzyła jakąś furtkę?

 

albo np. nie może być skrypciku "poleć stronę znajomemu' na stronie? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja.. ale co, że nie mogę np. mieć bazy userów w serwisie i im wysyłać mejlingu?

... albo np. nie może być skrypciku "poleć stronę znajomemu' na stronie? he?

 

Wg. mnie jeśli ktoś by się skarzył na Twoje działania w ten sposób podejmowane, firma ma wspomniana przez Ciebie furtkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak.. ale podając mejla na stronie raczej się wyraża zgodę na to - jeśli jest napisane "chcę otrzymywać mejle z.. bla bla".. - w sumie to logiczne, hehe.. sam sobie odpowiedziałem (chyba KEI by nie zrobiło z tym problemu w takim wypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×