mediatek

[praca] Pracownik DziaŁu SprzedaŻy / Biuro ObsŁugi Klienta

Firma I365.pl z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY / BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- stały dostep do Internetu

- sprawne korzystanie z Internetu i komputera (poczta, fora dyskusyjne, wyszukiwarki, pakiet office)

- umiejętne prowadzenie rozmów telefonicznych

Obowiązki:

- przygotowywanie raportów/sprawozdań wg gotowych schematów

- umieszczanie informacji w Internecie wg wytycznych

- obsługa telefoniczna i mailowa klientów w dziale sprzedaży

- pomoc przy doborze pakietów hostingowych dla klienta

- współpraca z innymi działami

Zapewniamy:

- wygodne warunki i miłą atmosferę pracy

- stałe, dobre wynagrodzenie

- dodatkowe premie za wyniki pracy

- duże możliwości rozwoju i uzupełnienia swojej wiedzy

- pracę w młodym, twórczym zespole

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

- dostęp do nowoczesnych technologii

- szanse dalszego rozwoju

Praca zdalna na umowę o dzieło (po okresie próbnym możliwa umowa o pracę).

Na zgłoszenia chętnych wraz z załączonym CV ze zdjęciem czekamy pod podanym niżej adresem e-mail.

praca@i365.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.