Skocz do zawartości

Polecane posty

chciałbym się dowiedzieć, gdzie szukać kolokacji? Posiadam serwer ( taki do szafy ) i muszę znaleźć w miarę tanie miejsce wraz z łączem. Interesują mnie tanie rozwiązania, ale nie za wszelką cenę, gdyż poprzednio miałem serwer dedykowany za granicą i jakość była żadna, dlatego chciałbym znaleźć rozwiązanie pośrednie, dobra jakość za rozsądną cenę. Łącze jakie potrzebuje to 2mbps, bądź 1mbps z możliwością chwilowego skorzystania z 2mbps.

 

piszecie, że łącza polskie, dlatego interesują mnie tylko polskie łącza

pzdr

cassiopeia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wszystko zależy czy i jaki potrzebny jest ruch do tp s.a. gdyż to w głównie rzutuje na ceny.

 

Z bardzo dobrych serwerowni to polecam wdc.pl, gts.pl, atm.com.pl , gdyż tam można dostać bardzo dobrą jakość za stosunkowo dobrą cenę.

 

Z innych propozycji to na pewno koledzy z trójmiasta coś polecą :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy czy i jaki potrzebny jest ruch do tp s.a. gdyż to w głównie rzutuje na ceny.

Ostatnio Tepsa dosc mocno obniza ceny i w sumie nie ma az tak duzej roznicy (jak ostatnio powiekszalem lacze to mialem 20 zl netto roznicy na laczu (miedzy laczem z Tepsa a laczem bez niej)).

Z bardzo dobrych serwerowni to polecam wdc.pl, gts.pl, atm.com.pl , gdyż tam można dostać bardzo dobrą jakość za stosunkowo dobrą cenę.

Z innych propozycji to na pewno koledzy z trójmiasta coś polecą :P

No w dobrej serwerowni ok. 250 zl netto za 1Mbit plus oplata za kolokacje (ok. 100 zl za 1U).

W tanszych powinno udac Ci sie znalezc za 150-200 zl od Mbita.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Popularne są ostatnio serwerownie TKTelekom Coś w tym chyba jest.

Tak, cena. Nie zawsze idąca w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam naszą, krakowsą serwerownię - szara.net.

Dzięki temu, że aktualnie skupiamy się na usługach kolokacji,serwerów dedykowanych oraz zapasowych dc, możemy przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę.

 

P.S. Proszę się nie sugerować cenami podanymi na stronie www.szara.net (strona jest tylko informatorem o firmie). Pełne oferty przygotowujemy każdorazowo indywidualnie według wymagań klienta.

 

Centrum danych położone jest w centrum Krakowa, posiadamy połączenie do ATM,CROWLEY oraz FUTURO, niestety z powodu oczekiwania na numer AS, aktualnie aktywne jest tylko połączenie z Futuro.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym się dowiedzieć, gdzie szukać kolokacji? Posiadam serwer ( taki do szafy ) i muszę znaleźć w miarę tanie miejsce wraz z łączem. Interesują mnie tanie rozwiązania, ale nie za wszelką cenę, gdyż poprzednio miałem serwer dedykowany za granicą i jakość była żadna, dlatego chciałbym znaleźć rozwiązanie pośrednie, dobra jakość za rozsądną cenę. Łącze jakie potrzebuje to 2mbps, bądź 1mbps z możliwością chwilowego skorzystania z 2mbps.

 

piszecie, że łącza polskie, dlatego interesują mnie tylko polskie łącza

pzdr

cassiopeia

 

w jakiej lokalizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nasza firma oferuje usługę kolokacji serwera. Proszę o informację na PW o tym, co to za maszyna, ile U, mam akurat w jednej z szaf we Wrocławiu obecnie 5 U miejsca. Mogę zaproponowac cenę 450 zl netto miesięcznie prz ytakim wykorzystaniu pasma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×