Skocz do zawartości
anglik

Parkowanie Na Sedo

Polecane posty

Parkuje na Sedo domeny COM. i postepuje zgodnie z tymi ze wskazowkami zawartymi tutaj

 

http://parkowaniedomen.pl/viewtopic.php?t=10

 

I wszystko idzie ok, ale przy probie zaparkowania domeny EU pojawia sie problem bo wyskakuja mi jakies inne kratki. :);) i nie wiem co zrobic. Domeny sa zarejestrowane w AZ. Pozdrawiam.

 

PS.

Tylko sie nie smiejcie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może "pokażesz" nam te dodatkowe kratki... być może wystarczy wykazać się odrobiną wiedzy słownictwa angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mars.az.pl *IP: kratka

ns2.az.pl *IP: kratka

Host: kratka *IP: kratka

 

* Adres IP (glue code) jest wymagany tylko w przypadku dodawania/usuwania hosta w domenie podrzędnej do danej domeny np. dodanie ns1.nazwadomeny.eu do domeny nazwadomeny.eu

 

Zaraz sam padne ze smiechu. ;)

 

mars.az.pl *IP: kratka

ns2.az.pl *IP: kratka

Host: kratka *IP: kratka

 

* Adres IP (glue code) jest wymagany tylko w przypadku dodawania/usuwania hosta w domenie podrzędnej do danej domeny np. dodanie ns1.nazwadomeny.eu do domeny nazwadomeny.eu

 

Zaraz sam padne ze smiechu. :)

Mam te kratki wpisac nowe adresy serwerow? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zrob screena albo postaraj sie opisac swoj problem w jakis normalny sposob, bo z tego co tutaj napisales dla mnie absolutnie nic nie wynika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrob screena albo postaraj sie opisac swoj problem w jakis normalny sposob, bo z tego co tutaj napisales dla mnie absolutnie nic nie wynika ;)

Juz jest w porzadku, "rozkminilem to". :) Bez sensu wogole temat rozpoczalem,zamiast troche pomyslec. Pozdrawiam i dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×