Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktoś z Was korzystał już z usług tej firmy?

Zastanawia mnie, na ile jest ona wiarygodna...

 

Proszę o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączył: Wczoraj, 23:18
Wczoraj, 23:34:
mam u nich serwer wirtualny PRO od ponad roku i jestem zadowolony;

można liczyć na dobre wsparcie techniczne

Dziwne, wyczuwasz jak ktoś gdzieś pyta o Twojego providera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odświeżam pytanie o jakość usług DLF Internet.

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeniosłem stronę klienta z dlf do kei. Czy to dobry hosting? Po pierwsze serwer jest w Holandii, a ta firma tylko je wynajmuje. Przez to rozwiązywanie problemów trwa bardzo długo. Pewnego razu niby strona klienta rozwaliła cały hosting i przez kilka dni nie było strony, a także z tego co usłyszeliśmy inni klienci nie mieli stron :D Ostatecznie jak już wszystko naprawili to nie dostaliśmy żadnej technicznej informacji co było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze serwer jest w Holandii, a ta firma tylko je wynajmuje. Przez to rozwiązywanie problemów trwa bardzo długo.

wiekszosc firm hostingowych dzisiaj nie ma wlasnego sprzetu tylko go wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc firm hostingowych dzisiaj nie ma wlasnego sprzetu tylko go wynajmuje

 

O jakich hostingach mówisz? kei.pl, home.pl, nazwa.pl, iq.pl, ovh.pl ? Wydaje mi się, że są to tak duże firmy nie potrzebują wynajmować sprzętu, ewentualnie dzielą się na mniejsze spółki tak jak ma to miejsce np. w produkcji aut.

 

Jeśli np. jakaś firma wynajmuje serwery od innej to już wg mnie lepiej od razu skorzystać z oferty innego usługodawcy bo bardzo często czas reakcji jest bardzooo wolny, zwłaszcza, że są to drobne umowy w stylu wynajmujemy kilka serwerów. Niestety firmy tego typu przeważnie mają bardzo małą liczbę pracowników. Nie są przygotowane na takie sytuacje. To powinno trwać minuty by przenieść strony klientów na inny sprzęt i umożliwić działanie. Rozumiem, że wielu administratorów sobie zakłada działalności gospodarcze i w ten sposób chce zarobić, ale poziom ich usług jest mizerny. Trzeba lat i pieniędzy by wypracować mechanizmy w firmie, które radziłyby sobie z różnymi awariami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o dwoch roznych rzeczach.

w jednym momencie tematem rozmowy jest dlf internet, a za chwile zaczynasz wymieniac jakby na to nie patrzec gigantow rynkowych typu iq, home i kei a nie wspominajac juz o OVH posiadajacym wlasna gigantyczna infrastrukture.

niestety jesli celuje sie w budgetowy segment rynku hostingowego najkorzystniej jest wlasnie wynajac sprzet a nie kupowac i kolokowac go. Wiadomo idzie za tym jakosc uslugi i szybkosc reakcji jednak mowimy o TANIM hostingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nie zauważyłem, że oferują SSH. Inaczej to jednak tani by on nie byli. Cena 399 PLN z 40GB miesięcznym transferem jest jednak trochę wyższa od tej w nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem, że oferują SSH. Inaczej to jednak tani by on nie byli.

co ma ssh do taniości:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×