Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariusz_warka

Wieczny Hosting

Polecane posty

Poniżej pytanie, które zadałem na forum o tematyce związanej ze sprzętem Apple:

Korzystając z tego, że na Mac' u mam iWeb' a postanowiłem wreszcie zrobić swoją własną stronę internetową o sobie i wrzucać tam moją twórczość, czyli np. artykuły, opisy itp. albo coś ciekawego co w necie znajdę.

Konta .mac kupować nie zamierzam, bo mi domena nie pasuje, a po za tym to kosztuje za dużo. Idealne było by GooglePages, ale jak się okazało oni nie mają opcji kopiowania strony przez FTP. Pojemność 100 MB wystarczy mi na wszystko. Chce zrobić stronę internetową i nie martwić się obowiązkowymi aktualizacjami i hostingiem. Wiem, że Google będzie istnieć tyle co Internet i mi strony nie usuną.

Mam w takim razie pytanie. Czy ktoś zna jakiś hosting najlepiej bezpłatny, gdzie mógłbym wsadzić swoją stronę i będę miał pewność, że tam zostanie i nie skasują mi strony, bo nie aktualizuje? najlepiej bezpłatny, ale może też być coś co kosztuje kilka dolarów na rok i będę mógł opłacić sobie np. na 5 czy 10 lat.

Chyba nikt mnie nie zrozumiał tam. Myśle, że tutaj uzyskam pomoc. Chodzi o całkowicie pewny hosting tak jak GooglePages, że nie usunie nikt tego. Co do pojemności to takie 100MB to już maksimum. Generalnie wystarczy mi nawet kilka MB narazie.

Najlepiej hosting bezpłatny albo parę USD na rok tak, żebym mógł raz na długo opłacić.

Ważne, żeby stała za tym jakaś firma istniejąca od lat tak, żeby się nie rozpłynęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×