Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darkman

czy da rade postawić serwer

Polecane posty

Mam takie pytanie czy da rade postawić serwer pod hosting na windows serwer 2003 poniewarz mam problem bo chciałem na linux mendrake ale po ściągnięciu obrazów ISO i wypaleniu ich na CD to podczas instalaci lina wyskakuje mi że niemam cd-romu cd jest firmy LG szukałem na rużnych forah ale nic ciekawego nieznalazłem każdy ino pisze lub innemu dogryza potrzebuję odpowiedzi niejwięcej jaki linux się nadaje lub czy da rade na windows serwer 2003 za informacje bardzo dziękuję .

lub na maila jakiś opis pawel.durdyn@op.pl lub GG 1238746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy da rade postawić serwer pod hosting na windows serwer 2003 poniewarz mam problem bo chciałem na linux mendrake ale po ściągnięciu obrazów ISO i wypaleniu ich na CD to podczas instalaci lina wyskakuje mi że niemam cd-romu cd jest firmy LG szukałem na rużnych forah ale nic ciekawego nieznalazłem każdy ino pisze lub innemu dogryza potrzebuję odpowiedzi niejwięcej jaki linux się nadaje lub czy da rade na windows serwer 2003 za informacje bardzo dziękuję .

lub na maila jakiś opis pawel.durdyn@op.pl lub GG 1238746

da rade mozesz smialo zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar

Proponuję wyszydzić, zbanować i przykleić co by inni nie zakładali takich topiców.

(i tak będą, w końu tacy szukajki nie używają ani nie czytają tego co trzeba no ale może ktoś jednak przeczyta...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×