Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mondzio

dnsy sync.pl

Polecane posty

głupia ta firma sync oczywiście nie odpowiadają i tam bym konta nie kupił , lecz mam tam sponsoring kumpel ma resellera więc jakie są dnsy na syncu może ktoś wie bo po dodanie ns1.sync.pl , i ns2.sync.pl i podpięciu domena nie działa

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domena sync.pl jest na DNSach:

nmd1.zapto.org

nmd2.zapto.org

przynajmniej na to wskazuje whois.

sync wymiata wogule strona mi sie nie laduje ... tylko jakies .....

to jest grosze niz domowy hosting ... sami sprawdzcie

a co do dnsow to n/c sync niema swoich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nmd1.zapto.org wskazuje na 70.84.106.148 [zeus.sync.pl] a nmd2.zapto.org na 70.84.106.149 [brak wpisu rDNS] oba adresy wskazują na serwer sync.pl, jednak ciekawe jest to, że nie wysilili się żeby zarejestrować serwery nazw ns1.sync.pl i ns2.sync.pl ...

Czyli w sumie to są ich dnsy.

 

to chyba kolejny dowód jak poważnie podchodzą do tematu hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich resellera i nie działa ! Mam abonament ważny do 21 sierpnia a nie da się zalogowac do C-Panel . Złozyłem pozew w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta gdyż odpisują admini " że nie mamy czasu" albo " proszę nie wysyłać 10 maili dziennie" serwer wiesza się, znika z sieci po 10 razy dziennie . Na tym nie da się prowadzić normalnej działalności . Poza tym moi Klienci utracili dane po ich słynnym backupie na nowy serwer.

Wierzę w polubowne rozwiązanie problemu, napisałem im o tym w 2 listach poleconych. Jak na razie dostałem tylko pretensjonalnego maila,że jeżeli będę do nich wysyłał roszczenia reklamacyjne po 10 razy dziennie ( wtedy kiedy serwer faktycznie nie działa) to mnie zablokują.

 

Wysłany Sob Kwi 16, 2005 12:17 pm:

 

A miał to być 3-ci mój handlowy adres pod domeną www.ru3.net - tylko straciłem pieniądze i czuję się oszukany bo przez telefon jeżeli udało mi się dodzwonić wmawiano mi,że wszystko do godziny zostanie usunięte a potem nie odbierano ...

 

Mam już 2 maszyny serwerowe jedną w Polsce przy Politechnice Śląskiej , Drugą w Hostings.pl a trzecia miała być w sync.pl ale nie będzie bo nie da się nią zarządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×