Skocz do zawartości
anglik

Rejestracja Domen W Polsce

Polecane posty

Mam takie pytanie. Czy jest mozliwe cos takiego, ze wykupuje domene w serwisie polskim np. nazwa.pl z rozszerzeniem com. a potem wystawiam ja na aukcji w jakims zagranicznym serwisie? Takie pytania moga was smieszyc ale ja dopiero raczkuje w tej dziedzine. Dziekuje. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie. Czy jest mozliwe cos takiego, ze wykupuje domene w serwisie polskim np. nazwa.pl z rozszerzeniem com. a potem wystawiam ja na aukcji w jakims zagranicznym serwisie? Takie pytania moga was smieszyc ale ja dopiero raczkuje w tej dziedzine. Dziekuje. Pozdr.

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.

i jeszcze jedna sprawa. Czy ja ta domene zarejestrowana w polskim serwisie musze "przetransferowac" na serwis zagraniczny zeby ja wystawic na aukcji?Pozdr.

 

i jeszcze jedna sprawa. Czy ja ta domene zarejestrowana w polskim serwisie musze "przetransferowac" na serwis zagraniczny zeby ja wystawic na aukcji?Pozdr.

Chyba zle napisalem Chodzi mi o to ze mam konto na serwisie polskim z ta domena i mam konto na srewisie zagranicznym, i czy mam ja jakos przesiesc na to konto zagr zeby ja wystawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ustalasz bezpośrednio z kupującym czy chce ją przetransferować do swojego rejestratora lub dajesz mu loginy i hasła do konta gdzie trzymasz akualnie domenę i dokonujesz cesji.

Ale skoro to ma być sprzedaż zagraniczna to raczej będzie chciał ją przetransferować do siebie.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×